Valmieras Ziņas

Četras krāsainas dienas ģimeņu priekam

Lasīšanas laiks: 3 min

Biedrība „Esam Jērcēniem”, piedaloties Sabiedrības integrācijas fonda projektu konkursā “Ģimenei draudzīgas vides veidošana”, 186 projektu konkurencē ieguva finansiālo atbalstu projektam „ Četras krāsainas dienas ģimeņu priekam”. Šobrīd biedrība  ir noslēgusi līgumu ar Sabiedrības integrācijas fondu par projekta finansēšanu. Sadarbības partneris pasākumu organizēšanā būs biedrība “Jērcēnmuiža”. Projekta ietvaros Jērcēnmuižā notiks četri pasākumi – 17. jūlijā SAULESDZELTENĀ diena, 21. augustā EGLESZAĻĀ diena, 12. septembrī – KASTAŅBRŪNĀ diena, 2. oktobrī KARMĪNSARKANĀ diena.

SAULESDZELTENĀ diena iesāksies ar kopīgu  branča jeb vēlo brokastu gatavošanu. No plkst. 10.00 – 12.00 Jaunjērcēnu parka teritorijā, pulcējot kopā ģimenes, radīsim kopības sajūtu gatavojot branču kopā ar profesionālu pavāri Ingūnu Baranovsku. Galdā celsim veselīgus, gardus, bērniem draudzīgus ēdienus ar Latvijas tradicionālajām garšām. Tos kopīgi gatavosim, servēsim un pasniegsim ģimenes lokā – tādējādi mācot galda kultūru un ēdiena gatavošanas un pasniegšanas prasmes. Katrai ģimenei būs iespēja radoši izpausties gatavošanas procesā un prezentēt savu “meistardarbu”, pēc tam pašu pagatavoto varēs arī nobaudīt.

No plkst. 12.00 – 15.00 Jaunjērcēnu parkā notiks ģimeņu atjautīgā orientēšanās „Atrodi. Atbildi. Iepazīsti!” Pēc iepriekš sagatavotas kartes parkā būs jāatrod dabas objekti un jāatbild uz sagatavotajiem jautājumiem, parādot prasmi orientēties apvidū, atpazīt un atrast dabas objektus, iegūstot jaunas zināšanas par Jaunjērcēnu parka dabas vērtībām.

Pasākuma izskaņā ap plkst. 16.00 paredzēts muzikāls pārsteigums, kurā uzstāsies dziedošais duets Signe un Ingus, kuri šobrīd ir sevi pierādījuši piedaloties „Latvijas Sirdsdziesmas” aptaujā. Signe un Ingus ir mūsu novadnieki un viņi iepriecinās pasākuma dalībniekus ar muzikāliem priekšnesumiem. Kopā ar viņiem uzstāsies bērnu ansamblis “Blēņas”.

Pasākumos aicinām piedalīties ģimenes – māmiņas, tēvus, bērnus, vecmāmiņas un vectēvus. Ģimenes aicinām pieteikt savu dalību pasākumos rakstot elektroniski esam.biedriba@gmail.com vai zvanot pa tālruni 26312250 līdz 15. jūlijam. Dalībnieku skaits pasākumos ir ierobežots. Tiklīdz tiks sasniegts plānotais ģimeņu skaits, pieteikšanās pasākumiem tiks pārtraukta. Ģimenes, kuras piedalīsies visos pasākumos, saņems pārsteiguma balvas.

Jāpiebilst, ka šobrīd, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, piedalīties aicinām ģimenes, kuras:

– ir vakcinējušās pret Covid-19;

– pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19;

– pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu, un tā rezultāts ir negatīvs;

– pēdējo 6 stundu laikā ir veikušas Covid-19 ātro antigēna testu, un tā rezultāts ir negatīvs.

Ierodoties uz pasākumu, vajadzēs uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (TIKAI pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecība NAV personu apliecinošs dokuments);
Pasākumus kopā ar vecākiem varēs apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un kuriem nebūs jāveic Covid-19 tests (bērni no 12 gadu vecuma var vakcinēties, tāpēc viņiem jābūt vakcinētiem, pārslimojušiem vai jāveic Covid-19 tests).

Turpmāk aicinām sekot līdzi tā brīža epidemioloģiskajiem noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Pašvaldības administrācijas Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJU (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: • pārzināt Pašvaldības autoparku, kā arī nepieciešamības gadījumā sniegt atbalstu Pašvaldības iestādēm/struktūrvienībām tā uzturēšanā; • koordinēt darbības, kas saistītas ar Pašvaldības autotransporta reģistrēšanu Ceļu satiksmes drošības direkcijā, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā, pasažieru autobusu licenču saņemšanu Autotransporta direkcijā; • nodrošināt Pašvaldības administrācijas ēku Lāčplēša ielā 2 un Rīgas ielā 25C, Valmierā, Valmieras novadā funkcionālo uzturēšanu; • piedalīties saimniecisko preču iegādes, uzskaites un izsniegšanas organizēšanā; • sagatavot specifikācijas noteiktu preču iepirkumu konkursiem Pašvaldības administrācijas vajadzībām - mēbeļu iegādei, grīdas segumu un logu mazgāšanai, ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumiem u.c.; un ja Tev ir: • otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība; • vismaz 2 gadu darba pieredze līdzīgā amatā; • valsts valodas prasme augstākajā līmenī; • labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • kompetences: labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību, pašiniciatīva, precizitāte, spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 10.mēnešalgu grupai no 1015 EUR līdz 1045 EUR, un darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Saimniecības vadītāja/-as amatam” līdz 2021.gada 21.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-21 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

TEHNISKAIS STRĀDNIEKS TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: pārvietot un novietot norādītajā vietā saražoto produkciju, palīgmateriālus u.c.; veikt primāro produkcijas kvalitātes novērtēšanu, šķirot neatbilstošas kvalitātes produkciju; sagatavot produkciju tālākai pārstrādei (šķirošana, svēršana, ievadīšana datu bāzē, pavadzīmes izdrukāšana, reģistrēšana žurnālā); racionāli organizēt savu darbu, iekļauties maiņas uzdevuma izpildei noteiktajā laikā. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta; spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; noturīga uzmanība un precizitāte. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); atalgojumu sākot no 900-1100 EUR pirms nodokļu nomaksas; attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi TEHNISKAIS STRĀDNIEKS sūti uz e-pastu adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: TEHNISKAIS STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri