Valmieras Ziņas

Ceļu stāvokļa dēļ iespējamas nobīdes atkritumu konteineru tukšošanas grafikos

Lasīšanas laiks: < 1 min

SIA “ZAAO” (ZAAO) turpina atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu, tomēr šī brīža auto ceļu apledojuma dēļ ir iespējamas situācijas, kad pie konteineriem nav iespējams piekļūt un tos apkalpot, tas īpaši attiecas uz lauku teritorijām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Leimane.

Klienti aicināti jau laikus informēt ZAAO klientu apkalpošanas speciālistus pa tālr.64281250, ja pa viņu adresei piebraucamo ceļu šobrīd pārvietoties ir bīstami vai neiespējami. Gadījumos, kad atkritumvedēja vadītājs maršruta laikā konstatē, ka nav iespējams piekļūt klienta adresei, klients ar īsziņu telefonā tiek informēts par konteinera tukšošanas dienas maiņu.

ZAAO atgādina, ka informācija par plānoto konteinera tukšošanas dienu pieejama elektroniskajā klientu sistēmā https://klientiem.zaao.lv/, pirms paredzētās tukšošanas dienas klients saņem informatīvu īsziņu par plānoto tukšošanu, uz kuru var atbildēt, ja tukšošana nav nepieciešama vai šobrīd nav iespējams piekļūt mājsaimniecības adresei.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri