Valmieras Ziņas

Būtiski nokrišņi trešdien gaidāmi vairs tikai vietām valsts austrumos

Lasīšanas laiks: < 1 min

Trešdien, 29.maijā, Kurzemē gaidāma saulaina diena, pēcpusdienā debesis sāks skaidroties arī valsts centrālajā daļā, bet Latvijas austrumos vietām vēl līs, prognozē sinoptiķi.

Būtiski nokrišņi gaidāmi galvenokārt tikai Latgalē, pierobežā iespējamas pērkona lietusgāzes.

Pūtīs lēns līdz mērens rietumu, ziemeļrietumu vējš. Gaisa temperatūra būs +11..+17 grādi.

Rīgā dienas pirmajā pusē vēl iespējams neliels lietus, vakarā gaidāms skaidrs laiks. Pievakarē nedaudz pastiprināsies ziemeļrietumu vējš. Gaiss iesils līdz +15 grādiem.

No dienvidrietumiem tuvojas anticiklons. Atmosfēras spiediens kāpj, no rīta tas ir 753-756 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

Sinoptiķi atgādina, ka naktī uz ceturtdienu daudzviet valstī gaidāma salna – zāles augstumā valsts lielākajā daļā gaiss atdzisīs līdz 0..-5 grādiem.

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri