Valmieras Ziņas

Burtnieku novada Vides attīstības projektu konkursā atbalstīti 15 projekti

Burtnieku novada aktīvie iedzīvotāji izrādījuši īpaši lielu vēlmi 2021. gadā uzlabot apkārtējo vidi. Ikgadējā “Vides attīstības projektu konkursā” šogad tika saņemts rekordliels pieteikumu skaits – kopumā 28 projekti. Atbilstoši konkursa nolikumam, kopējais piešķiramā finansējuma apmērs šī gada konkursā bija 7500 EUR, tādēļ atbalstīt varēja tikai 15 pieteikumus no visiem iesniegtajiem. Konkursa vērtēšanas komisijai darbs bija visnotaļ sarežģīts, tomēr pēc plašām diskusijām un rūpīgas punktu piešķiršanas, projekti tika sarindoti pēc iegūtā vērtējuma.

Jau ierasti, visvairāk pieteikumu bija no Valmieras pagasta biedrībām. No deviņām iecerēm atbalstu guva septiņas. Biedrības “Valmiermuižas 7” un “Valmiermuižas 9” labiekārtos savu daudzdzīvokļu māju pagalmus, uzstādot tajos sporta, rotaļu un atpūtas inventāru. Biedrība “BMX sporta klubs “TĀLAVA””, lai paaugstinātu BMX trases drošību, finiša zonā iestādīs dzīvžogu. Biedrība “Valmiermuižas kultūras biedrība” atjaunos rotaļu laukumu Valmiermuižas parkā, savukārt biedrība “Valmiermuižas jātnieku skola” ar jauniem elementiem papildinās rotaļu laukumu pie Valmiermuižas staļļa”. Biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā” atpūtas parkā AVOTI uzstādīs prožektorus, lai ziemas sezonā slēpošanas trasi būtu iespējams izmantot arī diennakts tumšajā laikā. Savukārt biedrība “Golfa un tenisa klubs AVOTI” pie tenisa kortiem uzstādīs skatītāju solus.

Ēveles un Burtnieku pagastā katrā tika saņemti četri pieteikumi, un katrā no tiem atbalstīti divi. Biedrība “Ozolgatves” labiekārtos teritoriju daudzdzīvokļu mājas pagalmā Ēvelē, uzstādot masīvkoka solus, galdus un šūpoles-atpūtas krēslu, demontējot vecās metāla šūpoles. Ēveles evaņģēliski luteriskā draudze ar prožektoriem izgaismos Ēveles baznīcas fasādi. Burtnieku evaņģēliski luteriskā draudze baznīcas teritorijā ierīkos atpūtas vietas ar galdiem un soliem, savukārt biedrība “Burtnieku ezerkrasts” plāno izgaismot baznīcas fasādi.

Rencēnu pagastā idejas iesniedza piecas biedrības, bet atbalstu saņēmušas divas. Biedrība “Lizdēnu nākotne” atjaunos gājēju celiņu pie daudzdzīvokļu mājas Nākotnes ielā 2. Pensionāru biedrība “Sapratne” labiekārtos liepu aleju pie Rencēnu pamatskolas, uzstādot soliņus un puķu kastes, ziemas sezonā iekarot lampiņas.

Vecates un Matīšu pagastos kopā saņemti seši pieteikumi, no kuriem atbalstu guvuši divi. Gan SIA “Cietais rieksts”, gan IK “Lienes dārzi” veiks Dzirnavu laukuma labiekārtošanu Matīšos. Viens uzņēmums sakops zālienu, iestādīs košumkrūmus, uzstādīs galdu un solus, savukārt otrs uzņēmums parūpēsies par rotaļu laukumu bērniem – uzstādīs šūpoles un līdzsvara takas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā uz nenoteiktu laiku Valmieras novada Izglītības pārvaldes METODISKĀ DIENESTA VADĪTĀJU! Ja Tev ir vēlme:   nodrošināt Metodiskā dienesta darbu: konsultēt, informēt un sniegt metodisko atbalstu Valmieras novada izglītības iestāžu pedagogiem, skolu vadības komandām, jomu koordinatoriem, mācīšanās konsultantiem; plānot un organizēt pētījumus, datu ievākšanu un analīzi par mācīšanas darba kvalitāti un tās uzlabošanas iespējām Pašvaldības izglītības iestādēs; · apkopot un publiskot metodiskos materiālus un labās prakses piemērus izglītības procesa kvalitātes pilnveidei, veicināt zināšanu pārnesi; · rosināt metodisko materiālu izstrādi un savstarpējo mācīšanos; · piedalīties ar izglītību saistītu inovāciju un investīciju projektu izstrādāšanā un ieviešanā; · veidot aptaujas par izglītības jautājumiem, analizēt aptauju rezultātus un sniegt priekšlikumus izglītības kvalitātes celšanai;  un ja Tev ir: · otrā līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā vai izglītības vadībā; · darba pieredze pedagoģijā, metodiskajā darbā vai izglītības vadībā ne mazāk kā 3 gadi; · valsts valodas prasme augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā; · zināšanas jomu reglamentējošo normatīvo aktu normu piemērošanā; · labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; · kompetences: labas komunikācijas, prezentācijas un saskarsmes prasmes; prasme analizēt situācijas, atrast piemērotākos risinājumus; spēja analizēt liela apjoma datus; precizitāte un augsta atbildības sajūta; vēlme strādāt komandā; izvirzīt un sasniegt mērķus; mēs piedāvājam: labus darba apstākļus sakārtotā darba vidē; stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1195 EUR līdz 1400 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); profesionālās pilnveidošanās iespējas; sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, kā arī redzējumu par Metodiskā dienesta darbības principiem un attīstības vīziju līdz divām A4 lapām datorrakstā, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads ar norādi „Metodiskā centra vadītāja/-as amatam”, līdz 2021.gada 4.oktobrim plkst.12:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 26121155. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-04

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.nr.4418000073), sākot ar 2021./2022. mācību gadu piedāvā darbu IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGAM Darba slodze: 15 stundas nedēļā. Mēnešalga 540,00 EUR. Pretendentiem izvirzītās prasības: Izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 ,,Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” Galvenie amata pienākumi: Veikt psiholoģisko izpēti un sniegt atbalstu izglītojamajiem Veikt izglītojamo audzināšanas apstākļu izpēti un piedalīties konfliktsituāciju risināšanā Analizēt ar izglītojamo izglītošanu, attīstību saistītās problēmas, piedāvāt risinājumus Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads. Pieteikumu un CV uz sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai pieteikties personīgi pie direktora (tālrunis 29293630) līdz 2021.gada 15.oktobrim Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Valmieras nov. Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-15 Kontaktpersona: Pieteikumu un CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630 (direktors). Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri