Valmieras Ziņas

Burtnieku novada Vides attīstības projektu konkursā atbalstīti 15 projekti

Lasīšanas laiks: 2 min

Burtnieku novada aktīvie iedzīvotāji izrādījuši īpaši lielu vēlmi 2021. gadā uzlabot apkārtējo vidi. Ikgadējā “Vides attīstības projektu konkursā” šogad tika saņemts rekordliels pieteikumu skaits – kopumā 28 projekti. Atbilstoši konkursa nolikumam, kopējais piešķiramā finansējuma apmērs šī gada konkursā bija 7500 EUR, tādēļ atbalstīt varēja tikai 15 pieteikumus no visiem iesniegtajiem. Konkursa vērtēšanas komisijai darbs bija visnotaļ sarežģīts, tomēr pēc plašām diskusijām un rūpīgas punktu piešķiršanas, projekti tika sarindoti pēc iegūtā vērtējuma.

Jau ierasti, visvairāk pieteikumu bija no Valmieras pagasta biedrībām. No deviņām iecerēm atbalstu guva septiņas. Biedrības “Valmiermuižas 7” un “Valmiermuižas 9” labiekārtos savu daudzdzīvokļu māju pagalmus, uzstādot tajos sporta, rotaļu un atpūtas inventāru. Biedrība “BMX sporta klubs “TĀLAVA””, lai paaugstinātu BMX trases drošību, finiša zonā iestādīs dzīvžogu. Biedrība “Valmiermuižas kultūras biedrība” atjaunos rotaļu laukumu Valmiermuižas parkā, savukārt biedrība “Valmiermuižas jātnieku skola” ar jauniem elementiem papildinās rotaļu laukumu pie Valmiermuižas staļļa”. Biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā” atpūtas parkā AVOTI uzstādīs prožektorus, lai ziemas sezonā slēpošanas trasi būtu iespējams izmantot arī diennakts tumšajā laikā. Savukārt biedrība “Golfa un tenisa klubs AVOTI” pie tenisa kortiem uzstādīs skatītāju solus.

Ēveles un Burtnieku pagastā katrā tika saņemti četri pieteikumi, un katrā no tiem atbalstīti divi. Biedrība “Ozolgatves” labiekārtos teritoriju daudzdzīvokļu mājas pagalmā Ēvelē, uzstādot masīvkoka solus, galdus un šūpoles-atpūtas krēslu, demontējot vecās metāla šūpoles. Ēveles evaņģēliski luteriskā draudze ar prožektoriem izgaismos Ēveles baznīcas fasādi. Burtnieku evaņģēliski luteriskā draudze baznīcas teritorijā ierīkos atpūtas vietas ar galdiem un soliem, savukārt biedrība “Burtnieku ezerkrasts” plāno izgaismot baznīcas fasādi.

Rencēnu pagastā idejas iesniedza piecas biedrības, bet atbalstu saņēmušas divas. Biedrība “Lizdēnu nākotne” atjaunos gājēju celiņu pie daudzdzīvokļu mājas Nākotnes ielā 2. Pensionāru biedrība “Sapratne” labiekārtos liepu aleju pie Rencēnu pamatskolas, uzstādot soliņus un puķu kastes, ziemas sezonā iekarot lampiņas.

Vecates un Matīšu pagastos kopā saņemti seši pieteikumi, no kuriem atbalstu guvuši divi. Gan SIA “Cietais rieksts”, gan IK “Lienes dārzi” veiks Dzirnavu laukuma labiekārtošanu Matīšos. Viens uzņēmums sakops zālienu, iestādīs košumkrūmus, uzstādīs galdu un solus, savukārt otrs uzņēmums parūpēsies par rotaļu laukumu bērniem – uzstādīs šūpoles un līdzsvara takas.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

4 GRAIN ir pasaules vadošā, lielākā un inovatīvākā graudu pirmapstrādes iekārtu ražotāja GSI (ASV) oficiālais pārstāvis Baltijā. Esam strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar graudu pirmapstrādes iekārtu tirdzniecību, montāžu un servisu. Uzņēmums savus pakalpojumus nodrošina ne vien Baltijas valstīs, bet arī Eiropā un NVS valstīs. Aicinām savā komandā MONTĀŽAS DARBU ATSLĒDZNIEKU (Darbam Valmieras rajonā) TAVI PIENĀKUMI Veikt graudu pirmapstrādes iekārtu montāžu, tas ir, metāla konstrukciju montāža, iekārtu, iekārtu mezglu un ierīču montāža un demontāža. Veikt griešanas, urbšanas, pielāgošanas, liekšanas, slīpēšanas, taisnošanas, vītņgriešanas, mērīšanas u.c. darbus. Strādāt ar dažādiem montāžas instrumentiem (elektriskiem, pneimatiskiem u.t.ml. instrumentiem), izmantot mērīšanas instrumentus. Veikt citus ar iekārtu montāžu saistītus darba uzdevumus. PAR TEVI Interese un vēlme jaunu prasmju apgūšanā. Vidējā, vidējā speciālā izglītība (vidējā tehniskā un augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību, bet nav obligāta). Pieredzi līdzīgā amatā uzskatīsim par priekšrocību. Vēlamas krievu valodas zināšanas. Vēlama B kategorijas vadītāja apliecība. Fiziskā izturība. Tehniskā domāšana – spēja lasīt rasējumus un montāžas shēmas. Spēja strādāt komandā un patstāvīgi. Augsta atbildības sajūtu. Derīgs Covid-19 sertifikāts. MĒS PIEDĀVĀJAM Profesionālus un atsaucīgus darba vadītājus augošā uzņēmumā ar attīstības un izaugsmes iespējām. Nodrošinām visu darbam nepieciešamo - kvalitatīvu darba apģērbu, dzīvesvietu, transportu un ēdināšanu. Stabilu darbu visās sezonās – Latvijā un ārpus tās. Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanas polisi. Saliedēšanas pasākumus. Izaugsmes iespējas un apmācības. Atalgojums sākot no (bruto) 6.30 EUR/stundā. Atalgojums var tikt pārskatīts, balstoties uz kandidāta pieredzi un motivāciju. Ja esat montāžas darbu komanda (brigāde) ar vēlmi strādāt kopā, gaidīsim ziņu no Jums! CV ar norādi “Montāžas darbu atslēdznieks” sūti uz e-pastu darbs@4grain.lv. Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt +371 26133475, darba dienās no 09:00 -17:00 Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzu ņemiet vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Informējam, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai veiktu kandidātu atlasi. Profesija: MONTĀŽAS DARBU ATSLĒDZNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Burtnieku pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-18 Kontaktpersona: Līga Zvagule

Mūsu partneri