Valmieras Ziņas

Burtnieku novada uzņēmēji piedalīsies izstādē “Vidzemes Uzņēmēju dienas”

18. un 19. maijā Valmieras centrā norisināsies lielākā daudznozaru izstāde Vidzemē “Vidzemes Uzņēmēju dienas”. Ar saistošu piedāvājumu izstādē piedalīsies arī Burtnieku novada uzņēmēji un Burtnieku novada pašvaldība, lai ar savu piedāvājumu iepazīstinātu reģiona, citu novadu, kā arī ārvalstu viesus.  

Burtnieku novada stendā izstādes “Vidzemes Uzņēmēju dienas” apmeklētāju uzmanību piesaistīs pontonlaiva, ar kuru šovasar piedāvās doties izbraucienos pa Burtnieka ezeru. Uz tās klāja varēs iepazīties ar biedrības “Burtnieku Makšķerēšanas un tūrisma skola” piedāvājumu, bet tūrisma un kāzu aģentūra “Man BurtNieks” aicinās nofotografēties zem floristes Agitas Brambates noformētās kāzu arkas. Interesenti varēs uzzināt par iespējām nomāt kāzu inventāru, kā arī doties romantiskā kāzu dienas ekskursijā pa Burtnieku muižas parku.

Ar aktīvās atpūtas iespējām Burtnieka ezerā iepazīstinās “Vidzemes laivas”, kuri piedāvā laivu, laivu motoru, airudēļu un vindsērfinga inventāra nomu, organizē vindsērfinga apmācības, iznomā kaijakus un kanoe laivas, kā arī aicina uz SUP tūrēm pa Latvijas upēm. Par aktīvo atpūtu Valmieras pievārtē stāstīs un rādīs arī atpūtas parka “Avoti” pārstāvji, kuri uz izstādi būs atveduši golfa simulatoru, lai iepazīstinātu ar golfa spēles pamatiem.

Par plašo Burtnieku novada tūrisma piedāvājuma klāstu varēs uzzināt jaunajā digitālajā ceļvedī “Savējais-Dzimis Burtnieku novadā”. Interesentiem tiks piedāvāts aplūkot ceļvedi savās viedierīcēs.

Izstādē varēs iepazīsties ar zīmola “EIKE Design” jaunākajiem produktiem un tiks piedāvāta  vienīgā iespēja klātienē aplūkot vienas no pasaulē lielākās digitālo mākslinieku kopienas “Society6” digitālā zīmola “EIKE Printshop” dizainus.

Burtnieku novada stendā sastapt varēs arī SIA “WoodHeart”. Uzņēmums nodarbojas ar mūsdienīga dizaina kvalitatīvu koka un koka – alumīnija logu un koka durvju ražošanu un tirdzniecību, kā arī izstrādā mēbeļu un kāpņu projektus pēc klientu vēlmēm.

Izstādes apmeklētāji varēs uzzināt par iespējām izmantot dabas materiālus modernu un energoefektīvu ēku būvniecībai. ZS “Zirņi” aicinās apskatīties no salmu paneļiem veidotu mājiņu, kā arī iepazīties ar uzņēmuma ražotās produkcijas klāstu un cenām.

Izgaršot Burtnieku novada garšas piedāvās SIA “Cietais rieksts”. Uzņēmums ražo saldētas ogas un dažādus to pārstrādes produktus. Izmanto tikai Latvijā augušas ogas. Ogu laukam ir BIO sertifikāts.

Burtnieku novada stenda apmeklētājiem uzņēmēji būs sagatavojuši arī īpašos piedāvājumus.

Izstādē “Vidzemes Uzņēmēju dienas” pulcējas dažādi jomu un lieluma uzņēmumi, Vidzemes aktīvākie novadi, profesionālās izglītības skolas, valsts iestādes, ražotāji, pakalpojumu sniedzēji, amatnieki, mājražotāji un dalībnieki no citām valstīm.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri