Valmieras Ziņas

Burtnieku novadā realizēs trīs Valsts zivju fonda projektus

Lasīšanas laiks: 2 min

Kā jau katru gadu, arī šogad Burtnieku novada pašvaldība aktīvi izmanto Zivju fonda finansējumu, lai uzlabotu pašvaldības “ezera inspektora” rīcībā esošo aprīkojumu, uzlabotu  zivju dabisko dzīvotņu kvalitāti un atjaunotu nārsta vietas, kā arī veiktu ūdenstilpju izpēti. Zivju fonda izsludinātajā projektu pieteikumu konkursā pirmajā kārtā iesniegti četri projekti, no kuriem apstiprināti trīs.

Ar mērķi uzlabot plēsīgo zivju dabisko dzīvotņu kvalitāti, atjaunot plēsīgo zivju nārsta vietas Burtnieku ezerā tiks veikta ūdensaugu pļaušana 15ha platībā, to izkraušana un pārvietošana uz novietni. Pirms ūdensaugu pļaušanas paredzēta ihtiofaunas izpēte monitoringa veikšanai. Projekta kopējās izmaksas – 19641,51 EUR, no kuriem 15000,00 EUR – Zivju fonda finansējums.

Burtnieku ezera publiskajās zonās, Matīšu kanālā un Vecates atpūtas zonā, plānota jaudīgu videonovērošanas sistēmu uzstādīšana, kas, apvienojumā ar jau iepriekš uzstādītajām kamerām Burtnieku pagastā, būs liels palīgs “ezera inspektoram” zvejas un makšķerēšanas, kā arī sabiedriskās kārtības uzraudzīšanā. Operatīvai plašāku teritoriju, kā arī citu ūdenstilpju pārskatīšanai vietās, kur nav iespējams uzstādīt stacionāras kameras, tiks iegādāts bezpilota lidaparāts. Paredzētās projekta kopējās izmaksas ir 8650,29 EUR, no kuriem Zivju fonds ir piešķīris 7698,00 EUR.

Tiks izstrādāti Ķiruma ezera zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumi, kas paredz esošo vēsturisko datu iegūšanu no dažādiem avotiem, ezera ekoloģiskās kvalitātes novērtēšanu, zivju resursu izpēti, iegūstot informāciju par zivju sugu sastāvu, relatīvajām biomasām ezerā, zivsaimnieciski svarīgāko zivju sugu barošanās paradumiem un populāciju vecuma struktūru. Noteikumu izstrāde nepieciešama, lai veidotu zinātnē balstītu pamatu pārdomātai Ķiruma ezera un tam piegulošo teritoriju ilgtspējīgai apsaimniekošanai. Šī projekta kopējās izmaksas ir 2931,83 EUR, no kuriem 2609,00 EUR sedz Zivju fonds.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri