Valmieras Ziņas

Burtnieku novada pašvaldība iegādājusies jaunu aprīkojumu zivju resursu aizsardzībai

Ar Zivju fonda atbalstu Burtnieku novada pašvaldības īstenojusi projektu “Burtnieku novada Burtnieka ezera zivju resursu aizsardzības pasākumu īstenošanai nepieciešamā aprīkojuma iegāde 2018. gadā”. Tā ietvaros iegādāts bezpilota lidaparāts (drons), RIB tipa laiva ar dzinēju un līdzšinējā laivas motora vietā, kurš savu laiku jau ir nokalpojis, iegādāts jauns motors, informē Burtnieku novada pašvaldība.

Projekta mērķis ir kāpināt Burtnieka ezera zivju resursu aizsardzības kapacitāti, iegādājoties mūsdienu prasībām atbilstošu aprīkojumu. Burtnieku novada pašvaldības policijas vecākajam inspektoram Salvim Bulam neatsverams palīgs ikdienas darbā būs bezpilota lidaparāts.

“Vasarā galvenokārt to izmantošu, uzraugot Burtnieka ezera krastus, kuri ir aizauguši ar niedrēm. Ar laivu tos apsekot ir problemātiski. Turpmāk aizaugušās vietas varēs apskatīt no putna lidojuma. Ar dronu ļoti labi var saskatīt līnijas, kur ir braukusi laiva pa zālēm vai  ir ievilkts tīkls. Ziemā mēģināšu ar drona palīdzību meklēt ūdas, kurām vajadzētu būt ļoti labi redzamām no augšas. Braucot pa ledu, tās nav viegli pamanīt,”

stāsta Salvis Buls.

Vairāk par jauno aprīkojumu un Burtnieka ezera apsaimniekošanu skatieties Vidzemes TV sagatavotajā sižetā.

Burtnieku novada pašvaldībā zivju resursu uzraudzības un aizsardzības pasākumus, kā arī makšķerēšanas noteikumu un citu normatīvo aktu ievērošanas uzraudzību īsteno pašvaldības policija. Tā uzrauga kārtību ne vien Burtnieka ezerā, bet arī tajā ietekošajās upēs un no Burtnieka iztekošajā Salacas upē, tāpat arī citos Burtnieku novada teritorijā esošajos ezeros. Zivju resursu aizsardzības pasākumos liela nozīme ir tam, cik kvalitatīvu un atbilstošu aprīkojumu izmanto inspektors, tādēļ paredzams, ka maluzvejniecība Burtnieka ezerā samazināsies.

Laiva, divi laivu motori, bezpilota lidaparāts un planšetdators iegādāts Zivju fonda pasākuma “Zivju resursu aizsardzības pasākumi, ko veic valsts iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība (izņemot attiecīgās institūcijas kārtējos izdevumus)” projekta “Burtnieku novada Burtnieka ezera zivju resursu aizsardzības pasākumu īstenošanai nepieciešamā aprīkojuma iegāde 2018. gadā” ietvaros.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri