Valmieras Ziņas

Burtnieku novada pašvaldība iegādājusies jaunu aprīkojumu zivju resursu aizsardzībai

Ar Zivju fonda atbalstu Burtnieku novada pašvaldības īstenojusi projektu “Burtnieku novada Burtnieka ezera zivju resursu aizsardzības pasākumu īstenošanai nepieciešamā aprīkojuma iegāde 2018. gadā”. Tā ietvaros iegādāts bezpilota lidaparāts (drons), RIB tipa laiva ar dzinēju un līdzšinējā laivas motora vietā, kurš savu laiku jau ir nokalpojis, iegādāts jauns motors, informē Burtnieku novada pašvaldība.

Projekta mērķis ir kāpināt Burtnieka ezera zivju resursu aizsardzības kapacitāti, iegādājoties mūsdienu prasībām atbilstošu aprīkojumu. Burtnieku novada pašvaldības policijas vecākajam inspektoram Salvim Bulam neatsverams palīgs ikdienas darbā būs bezpilota lidaparāts.

“Vasarā galvenokārt to izmantošu, uzraugot Burtnieka ezera krastus, kuri ir aizauguši ar niedrēm. Ar laivu tos apsekot ir problemātiski. Turpmāk aizaugušās vietas varēs apskatīt no putna lidojuma. Ar dronu ļoti labi var saskatīt līnijas, kur ir braukusi laiva pa zālēm vai  ir ievilkts tīkls. Ziemā mēģināšu ar drona palīdzību meklēt ūdas, kurām vajadzētu būt ļoti labi redzamām no augšas. Braucot pa ledu, tās nav viegli pamanīt,”

stāsta Salvis Buls.

Vairāk par jauno aprīkojumu un Burtnieka ezera apsaimniekošanu skatieties Vidzemes TV sagatavotajā sižetā.

Burtnieku novada pašvaldībā zivju resursu uzraudzības un aizsardzības pasākumus, kā arī makšķerēšanas noteikumu un citu normatīvo aktu ievērošanas uzraudzību īsteno pašvaldības policija. Tā uzrauga kārtību ne vien Burtnieka ezerā, bet arī tajā ietekošajās upēs un no Burtnieka iztekošajā Salacas upē, tāpat arī citos Burtnieku novada teritorijā esošajos ezeros. Zivju resursu aizsardzības pasākumos liela nozīme ir tam, cik kvalitatīvu un atbilstošu aprīkojumu izmanto inspektors, tādēļ paredzams, ka maluzvejniecība Burtnieka ezerā samazināsies.

Laiva, divi laivu motori, bezpilota lidaparāts un planšetdators iegādāts Zivju fonda pasākuma “Zivju resursu aizsardzības pasākumi, ko veic valsts iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība (izņemot attiecīgās institūcijas kārtējos izdevumus)” projekta “Burtnieku novada Burtnieka ezera zivju resursu aizsardzības pasākumu īstenošanai nepieciešamā aprīkojuma iegāde 2018. gadā” ietvaros.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Kultūras centrs aicina darbā biļešu kases kasieri uz nenoteiktu laiku Ja esi gatavs/-a: pārdot biļetes ar datorizētu biļešu programmu starpniecību apmeklētājiem saskaņā ar normatīvo aktu prasībām un Valmieras Kultūras centra iekšējo normatīvo aktu prasībām; sniegt informāciju par Valmieras Kultūras centra un Valmieras pilsētas pasākumiem, norisēm un pakalpojumiem; sagatavot biļešu tirdzniecības atskaites; iesaistīties ar biļešu tirdzniecības rādītāju uzlabošanu saistītu pasākumu īstenošanā; un ja Tev ir: vidējā vai augstākā izglītība; pieredze līdzīgā amatā un praktiska pieredze kases aparāta lietošanā; labas latviešu valodas zināšanas (par priekšrocību tiks uzskatītas arī labas krievu un angļu valodas zināšanas); pārliecinošas komunikācijas spējas un uz klientu orientēta attieksme un rīcība; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu; pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu; mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu (no EUR 645 līdz 715) un sociālās garantijas; labus darba apstākļus; profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt Valmieras Kultūras centrā vai nosūtīt pa pastu Valmieras Kultūras centram, adrese: Rīgas iela 10, Valmiera, LV-4201, vai nosūtīt uz e-pastu kulturas.centrs@valmiera.lv ar norādi "Biļešu kases kasiera/-es amatam" līdz 2019.gada 4.novembrim plkst.17.00. Tālrunis papildu informācijai: 64207601. Iesniegtos personas datus Valmieras Kultūras centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: BIĻEŠU KASES KASIERIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 10, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-04 Kontaktpersona: CV, piet.vēstuli un izgl.dok.kopiju sūtīt uz kulturas.centrs@valmiera.lv ar norādi, t.64207601.

Mūsu partneri