Valmieras Ziņas

Burtnieku novada pašvaldība attālinātajā mācību nedēļā sniegs atbalstu 7.-9. klases skolēnu ēdināšanai

Burtnieku novada pašvaldība attālinātajā mācību nedēļā, no 2020. gada 26. oktobra līdz 30. oktobrim, 7.-9.klašu skolēniem, kuri no 1.09.2020. ir deklarēti Burtnieku novada administratīvajā teritorijā, nodrošinās atbalstu ēdināšanai pārtikas preču karšu veidā. Vienam bērnam tiks piešķirta karte 10,00EUR vērtībā par piecu darba dienu periodu. Bērna likumiskais pārstāvis pārtikas preču karti no pirmdienas, 26. oktobra, var saņemt Burtnieku novada pagastu pārvaldēs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

Pārtikas preču kartes derīguma termiņš noteiks 8.11.2020. Ierodoties pēc pārtikas preču kartes, būs jāaizpilda apliecinājums par saņemšanu. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase, eID karte). Aicinām, ierodoties pēc kartes, lietot mutes un deguna aizsegu, nedrūzmēties un ievērot distanci no citiem apmeklētājiem.

Lai atbalstītu vietējos veikalus, produktus varēs iegādāties tirdzniecības vietās, kuras atrodas Burtnieku novada administratīvajā teritorijā un ar kuras īpašnieku (pārstāvi) pašvaldība noslēgusi līgumu par norēķiniem ar pārtikas preču kartēm. Veikalu saraksts tiks publicēts tīmekļvietnē burtniekunovads.lv

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri