Valmieras Ziņas

Burtnieku novada jaunie dejotāji mājās atgriežas ar zelta kausu no konkursa Vitebska

Valmieras pagasta bērnu deju kolektīvs “Sadancēni” no 12. līdz 16. jūlijam apmeklēja kaimiņvalsti Baltkrieviju. Deju kolektīvs katru otro gadu dodas izbraucienos uz festivāliem ārpus Latvijas, tā bagātinot koncertu pieredzi. Šādi izbraucieni palīdz kolektīvam saliedēties un sadarboties dažādās situācijās. 

“Sadancēnu” mērķis šoreiz bija augstāks – Vitebskas bērnu un jauniešu festivāls-konkurss “Varavīksne pār Vitebsku”. Konkursā piedalījās dažādi kolektīvi, dažādās nominācijas no Krievijas un Baltkrievijas. Latviju bija ieradušies pārstāvēt trīs kolektīvi. Dziedātāji no Ādažiem, dejotāji no Rēzeknes un  Burtnieku novada “Sadancēni”. Plaši pārstāvēts bija konkurss, kurā mazie dejotāji no Latvijas ieguva pirmo vietu un zelta kausu. 

Šie un iepriekšējie braucieni, kas bijuši uz Lietuvu, Somiju, Slovākiju un Ungāriju, notikuši pateicoties Burtnieku novada pašvaldības atbalstam.

Nakamgad gaidāmi Dziesmu un deju svētki, kam “Sadancēni” gatavojas jau tagad un turpina darbu pie tā. Jauno sezonu dejotāji uzsāks jau septembrī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri