Valmieras Ziņas

Burtnieku novadā atjaunotas četras pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmas

Burtnieku novada pašvaldība, īstenojot Lauku atbalsta dienesta finansētus projektus, atjaunojusi pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmas. Projektu ietvaros meliorācijas sistēmu atjaunošana norisinājās divos Burtnieku novada pagastos: Matīšu un Vecates.

Kopējais atjaunoto meliorācijas grāvju garums ir 8,395 km ar nosusināto platību ap 328 ha lauksaimniecības un mežu zemēs. Meliorācijas grāvjos veikta koku un krūmu apauguma novākšana, grunts rakšana, no jauna izbūvēts caurtekas, drenu iztekas un drenāžas akas. Vecates objektā veikta arī liela diametra koplietošanas kolektora skalošana.

Būvdarbus visos objektos veica SIA “Apkopes” pēc SIA “JOE” izstrādātajiem būvprojektiem, būvuzraudzību nodrošināja SIA “ARG būve”.

Projekti īstenoti Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) 4.3 pasākumā „Ieguldījumi materiālajos aktīvos”, apakšpasākumā „Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras attīstībā”.

Projektu īstenošanā apgūtais finansējums:

Kopējās izmaksas – 145 688,64 EUR

ELFLA finansējums – 118 416,46 EUR

Pašvaldības līdzfinansējums – 27 272,18 EUR

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri