Valmieras Ziņas

Burtnieku galda hokejistiem panākumi Latvijas Kausa 2.posmā

Sestdien, 5.novembrī, Rīgas Kultūras vidusskolā norisinājās Latvijas Kausa izcīņas 2.posma turnīrs galda hokejā, kā arī Amatieru līgas sacensības. Turnīrā piedalījās 72 profesionāļi un 39 amatieri, starp kuriem bija arī Valmieras un Burtnieku galda hokejisti.

Tāpat kā 1.posmā, arī šoreiz atzīstami ir startējuši Burtnieku galda hokejisti. Amatieru līgā junioru konkurencē labākais bija Rolands Riekstiņš, bet uzreiz aiz goda pjedestāla – 4.vietā Roberts Pelšs. Pēc aizvadītajiem diviem posmiem Amatieru līgas kopvērtējumā Rolands ieņem 1.vietu, bet Roberts ir ceturtais.

Savukārt profesionāļu turnīrā labu sniegumu demonstrēja burtniecietis Kristaps Riekstiņš, kurš pēc priekšsacīkšu kārtas spēja iekļūt otrajā līgā, kas ir ļoti labs panākums tik jaunam spēlētājam kā Kristaps. Starp visiem profesionāļiem Kristaps finišēja 47.vietā, kas jaunāko junioru (2004.g. dzimušie un jaunāki) konkurencē deva viņam 2.vietu.

Visi posma rezultāti, kā arī informācija par nodarbībām un turnīriem, atrodama Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā galdahokejs.lv. Par aktivitātēm Valmieras pusē sekojiet informācijai draugiem.lv domubiedru grupā “Galda hokejs Valmierā”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri