Valmieras Ziņas

Brīvprātīgie ugunsdzēsēji tiekas Ēvelē

Piektdien, 13.oktobrī, Burtnieku novada Ēvelē tikās Valmieras rajona brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības komandu šefi kārtējā ikmēneša sanāksmē, lai apspriestu dažādus jautājumus brīvprātīgo darba attīstībai un nākotnes pasākumu plānošanai.

Ierodoties Ēveles pagasta tautas namā, smaidīga sirsnīgi mūs sagaidīja pagasta pārvaldes vadītāja Sarmīte Rodziņa, kura ievadā pauda veiksmes un ražīga darba vēlējumus ugunsdzēsības jautājumu risināšanā kā jauniešu, tā pieaugušo vidū. Turpinājumā Ēveles brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas vadītājs Aivars Lamba atrādīja ugunsdzēsēju depo telpas, tehniku un tās aprīkojumu.

Guvuši priekšstatu par ugunsdzēsēju komandu un tās taktiskām iespējām, sanāksmes dalībnieki devās uz skaisti atjaunoto Ēveles tautas namu, lai apspriestu svarīgus jautājumus. Un viens no tiem bija LR Iekšlietu Ministrijas sagatavotais Konceptuālā  ziņojuma projekts  „Par valsts politiku ugunsdrošības jomā”. Minētais projekts ir Latvijas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību apvienības, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un LR Iekšlietu Ministrijas kopējās darba grupas rezultāts, kurš šobrīd ir apkopots un tagad tiek izskatīts komandās. Iepazinušies ar piedāvātiem sadarbības modeļiem un izmaiņām likumdošanā, finansēšanas un apmācības kārtību, brīvprātīgie ugunsdzēsēji pauda atzinību ieguldītam darbam un mērķtiecībai. Projekts nav uzskatāms par galējo redakciju, tāpēc apspriedē, aktīvi analizējot esošo situāciju un piedāvāto, tika sagatavoti priekšlikumi par izmaiņām un papildinājumiem, kuri iesniegti projekta sagatavotājiem, darba grupai.

Jau laikus plānojot dalību ugunsdzēsības sacensībā “Frēzes kauss 2018”, kurš norisināsies Giterslo no 6 līdz 8 jūlijam, klātesošie vienprātīgi nolēma aktivizēt jauniešu apmācību, ņemot vērā vācu jauno ugunsdzēsēju sacensību nolikumu.

Sapulces turpinājumā tika apspriesti jautājumi par nākamā gada budžetu, aktivitātēm un attīstību. Bet noslēgumā sapulces dalībnieku jau paspēja kalt plānus par ugunsdzēsēja balli viesmīlīgajā un skaistajā Ēveles tautas namā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Valmieras ielu un ietvju uzturēšanu ziemā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

PAVĀRU skolas ēdināšanas tīklā Darba pienākumi pavāram: Darbs šefpavāra vadībā Ēdienu gatavošana atbilstoši tehnoloģiskajai dokumentācijai Ražošanas darbs atbilstoši MK noteik. Nr. 172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” Sanitāro normu ievērošana atbilstoši HACCP prasībām  No Tevis sagaidām: Darba pieredzi līdzīgā amatā vismaz 1 gads Izaicinājums jaunajiem speciālistiem sevis pierādīšanā un izaugsmē Augstu atbildības sajūtu Spēju strādāt komandā un dinamiskā vidē Mēs Tev varam piedāvāt: Motivējošu materiālo novērtējumu atbilstoši ieguldītajam darbam Sociālās garantijas Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; Sezonas darbs skolas ēdināšanas tīklā Nesezonā iespēja strādāt citās SIA “Kantīne B” struktūrvienībās Gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli ar norādi “Pavārs” uz kantineb@gmail.com Meklējam pavāru ar pieredzi skolas ēdināšanas tīklā Valmierā. Gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli ar norādi “Pavārs” uz kantineb@gmail.com. Alga 600 Eur Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-02-05 Kontaktpersona: Iveta Boša

Mūsu partneri