Valmieras Ziņas

Brīvdienās velc sniega kurpes un dodies pārgājienā!

20. un 21.februārī Vidzemes Olimpiskais centrs un Aktīvā tūrisma centrs “EŽI” aicina izmēģināt sniega kurpes, instruktora vadībā dodoties aktīvā pastaigā pa Annasmuižas purvu un apskatīt Mukutu kalnu Pārgaujas novadā. Pārgājienā vietu skaits ierobežots – katru dienu 10 dalībnieki.

Pārgājiens dabā tiks organizēts kā zemas intensitātes treniņš ar ilgstošu slodzi. Tas ir lielisks veids fizisko spēju attīstīšanai un veselības stiprināšanai ziemā, vienlaikus izbaudot sniegotās ainavas. Lai dotos pastaigā ar sniega kurpēm, nav nepieciešams savs inventārs vai priekšzināšanas.

Pārgājienam organizatori iesaka izvēlēties ūdens izturīgus zābakus vai mitruma izturīgus trekinga puszābakus. Sniega kurpes tiek stiprinātas pie apaviem.

Pārgājiena treniņa raksturojums:

Ilgums ~ 3 stundas;

Sākums plkst.11:00;

Grūtības pakāpe: viegla;

Pieteikšanās pa tālruni +371 26121939, norādot, kuru datumu izvēlas;

Izmaksas vienai personai 15 EUR; ietverta sniega kurpju noma;

Iesakām līdzi ņemt termosu ar sildošu dzērienu;

Tikšanās vieta un laiks: plkst.10.30, (koordinātes: 57°28’07.6″N 25°03’06.4″E)

Kā nokļūt? No Valmieras jābrauc līdz Dauguļiem Limbažu virzienā. Tad jānogriežas pa kreisi uz Rozulu/Daibi un pa zemes ceļu V195 jābrauc ~ 6,6km līdz iebrauktuvei mežā.

! Pārgājiena dalībniekus aicinām rīkoties atbildīgi, ievērot 2 metru distanci un citus šajā brīdī valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus. Personas, kurām noteikta pašizolācija vai mājas karantīna, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes, pārgājienā nedrīkst piedalīties.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Kurjers/-e automobiļa vadītājs Darbavieta: Valmieras un Gulbenes reģionālais centrs, Cempu iela 8d, Valmiera, Eksprespasta departaments. Apkalpes maršruts: Valmiera - Limbaži - Limbažu rajons - Valmiera. Darba pienākumi: · saņemt un pārbaudīt piegādē izsniegtos sūtījumus; · vadoties no ienākošo sūtījumu adresēm, sastādīt maršruta lapu; · veikt adresātiem sūtījumu piegādi; · iekasēt sūtījumu pēcmaksas; · reģistrēt sūtījumu piegādes/nepiegādes informāciju; · nodrošināt pozitīvu kontaktu ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Prasības kandidātiem: · vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei un krievu valodu sarunvalodas līmenī; · labas orientēšanās spējas un prasme precīzi nolasīt karti;  · B kategorijas autovadītāja apliecība (ne mazāk kā 2 gadi); · augsta atbildības sajūta un precizitāte. Piedāvājam: · stabilu atalgojumu no 695.00 EUR (bruto) · sociālās garantijas ; · darba laiku darba dienās no 6:30 - 16:30 ; · pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; · iespēju apliecināt savas spējas un prasmes. Papildu informācija: CV ar norādi Eksprespasta kurjers/-e automobiļa vadītājs, Valmieras un Gulbenes reģionālajā centrā, sūtīt Latvijas Pasta Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510116. Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai! Profesija: PASTA KURJERS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-31 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt pa pastu vai uz cv@pasts.lv, Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri