Valmieras Ziņas

Bojātie koki Valmierā – sestdienas vēja brāzmas radījušas jaunus postījumus

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītā sestdiena bija ļoti vējaina, stiprās brāzmas daudzviet lauzušas zarus un kokus, šajās dienās atbildīgajiem dienestiem bijis daudz darba.

Cilvēki apzinās, ka jāuzmanās no nokaltušiem kokiem, bet ir gadījumi, kad arī ārēji zaļoksnējs koks var apdraudēt cilvēkus un mājas. Tā tas noticis Valmierā, Liepu un Raiņa ielas krustojumā, kur ozols uzgāzies šķūnītim. Koki lūzuši arī Cēsu un Ziloņu ielā, Vecpuišu parkā… Zari gājējiem un braucējiem vairs netraucē, tikai ne visur tie laicīgi tiek aizvesti, vietām kā asi pīķi palikuši arī nolūzušie zari.

Portāls “Valmieras Ziņas” par bojāto un nokaltušo koku problēmu jau rakstīja pagājušajā gadā un arī aizvadītajā nedēļā, rosinot pašvaldību risināt šo jautājumu. Aicinām pilsētas iedzīvotājus aktīvāk ziņot par bojātajiem kokiem valmiera.lv mājaslapā, kā arī mobilajā lietotnē “Valmiera” (App Store vai Google Play), lai mudinātu pašvaldību rīkoties!

 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri