Blumbergam 15 punkti, “Ventspils” rieksts jaunajiem valmieriešiem vēl par cietu

Sestdien,  12.oktobrī, “Pafbet” Latvijas – Igaunijas apvienotās līgas čempionātā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja spēli izbraukumā pret pērnās sezonas turnīra čempionvienību BK “Ventspils”. Desmitkārtējo Latvijas čempionvienību valmieriešiem pārsteigt neizdevās, piekāpjoties spēcīgajiem pretiniekiem ar 72:107.

Spēles sākums Ventspilī Robeta Zeiles vadītajai komandai padevās pavisam sekmīgs. Valmierieši vairākkārt nosargāja savu grozu neieņemtu, bet no tālmetiena distances precīzi bija Roberta Blumberga un Valtera Vēvera trīs punktu metieni. Tā pirmajās desmit minūtēs valmieriešiem izdevās izvirzīties vadībā ar rezultātu 10:2. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē arī “Ventspils” basketbolistiem izdevās atrast savu spēles pavedienu. Liels iespaids ventspilnieku uzbrukuma atdzīvināšanai bija Jāņa Kaufmaņa došanās laukumā. Kaufmanis raidīja grozā divus tālmetienus un izvirzīja kurzemniekus vadībā. Taču ceturtdaļa noslēdzās ar tālu Valtera Liepiņa tālmetienu, kurš bija precīzs, panākot līdzsvaru uz rezultāta tablo – 18:18.

Mača otrajā nogrieznī ventspilniekiem padevās astoņu punktu izrāviens un iegūto pārsvaru Kurzemes komanda turēja līdz puslaika izskaņai. Pašās puslaika beigās vēl vairāk mājinieku pārsvaru palielināja Valmieras basketbola audzēkņi Mārcis Vītols un Jānis Bērzīņš, liekot “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komandai lielajā pārtraukumā doties ar 14 punktu deficītu – 39:54

Otro puslaiku “Ventspils” sāka iespaidīgi, neļaujot viesiem tikt pie precīza metiena gandrīz četras minūtes. Šajā laikā ventspilnieku pārsvars bija pieaudzis līdz +26. Sajutuši lielu pārliecību, kurzemnieki ar augstu precizitāti uzbruka grozam, kamēr vidzemniekiem katrs punkts nāca ar smagu darbu. Tuvojoties trešās ceturtdaļas izskaņai “Ventspils” provocēja Klāvu Dubultu uz trīs punktu metiena izpildīšanu, ko valmieriešu centrs kopš pēdējās sezonas LBL2 no sava patstāvīgā spēles arsenāla ir izņēmis. Taču Dubults sodīja pretiniekus un realizēja trīs punktu metienu. Pirms spēles pēdējām desmit minūtēm rezultāts bija 52:80.

Noslēdzošajās desmit minūtēs divus trejačus grozā raidīja Māris Riekstiņš. Tāpat atzīmēšanas vērta ir Kristofera Šeptes atgriešanās laukumā, kurš Ventspilī nepilnu gadu pēc ceļgala traumas pirmo reizi devās laukumā Latvijas – Igaunijas līgas spēlē. Mača izskaņā “Ventspils” noturēja drošu panākumu un valmieriešiem izbraukumā nācās piekāpties ar rezultātu 72:107.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” rindās rezultatīvākais bija ventspilnieks Roberts Blumbergs, kurš sakrāja 15 punktus. Savukārt Klāva Dubulta rēķinā 13 gūti punkti. “Ventspils” panākumu kaldināja Valmieras basketbola audzēkņi Jānis Kaufmanis un Jānis Bērziņš. Kaufmanis izcēlās ar 19 punktiem, bet Bērziņa rēķinā 16 punkti un 12 izcīnītas atlēkušās bumbas.

“Ventspils” – “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” 107:72 (18:18, 34:21, 27:13, 27:20)
Blumbergs 15, Dubults 13, Vēveris 12, Elksnis 8, Liepiņš 6, Riekstiņš 6, Engers 5, Krastiņš 4, Brokāns 3, Ābols, Šepte, Stašāns.

Nākamo spēli valmierieši aizvadīs savā laukumā trešdien, 12. oktobrī pulksten 19:00, kad Vidzemes komandu cīņā tiksies “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un “Ogre”.

AS “Seda” aicina patstāvīgā darbā  “Šaursliežu lokomotīves vadītājs-traktorists” (prof.kods 8311 07) darba vietas atrašanās vieta: “Sedas kūdras ieguves iecirknis” - Sedas purvs, Seda, Valmieras novads. Darba pienākumi: Darbam ar šausliežu lokomotīvi un traktortehniku Sedas kūdras purvā meklējam tehnisku darbinieku ar traktortehnikas iemaņām perspektīvā tikt sagatavotam kā šaursliežu lokomotīves vadītājs. Uzturēt tehniskā kartībā traktortehniku un lokomotīvi. Darbs Sedas kūdras purvā. Prasības: Traktortehnikas vadītāja apliecība – T2R kategorija. Tehniskās zināšanas . Vēlamas krievu valodas zināšanas tālākajai apmācībai Lietuvā. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties, apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Tiks piedāvāta apmācība jaunajā amatā Lietuvā. Darba alga 8.50 EUR/h, veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. Savu pieteikumu ar norādi “Lokomotīves vadītājs” sūtīt uz info@seda.lv Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās 8.00-17.00 uz tel.29293254 Profesija: DĪZEĻLOKOMOTĪVES VADĪTĀJS (MAŠĪNISTS) INSTRUKTORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Seda, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-18