Valmieras Ziņas

BK “Vidzemes Augstskola” aizvada draudzības spēli ar Cēsu vidusskolu izlasi

Trešdien, 14.maijā Cēsu sporta kompleksā BK “Vidzemes Augstskola” (BK “ViA”) aizvadīja draudzības spēli ar Cēsu vidusskolu izlasi, kuru pārstāvēja skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas un Cēsu profesionālās vidusskolas.

Kā portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja BK “ViA” menedžeris Sandis Bukšs, pasākums tika veidots ar mērķi popularizēt BK “ViA” un kļūt atpazīstamiem ne tikai Valmierā, bet arī tuvākos Vidzemes reģionos.

“Ceram, ka radījām vidusskolēniem interesi par Vidzemes Augstskolu, it īpaši Cēsu izlases spēlētājiem, kas apsver domu doties uz ViA un tur spēlēt basketbolu. Šodien viņi varēja izjust uz savas ādas, cik stipra ir mūsu augstskolas komanda, kā arī saprast vai redz komandā sev vietu un vai vērts tai pievienoties,” pauda S.Bukšs.

Basketbola spēlē pārāki bija valmierieši, kas uzvarēja Cēsu izlasi ar rezultātu 65:47.

“Bija samērā grūti. Nebijām spēlējuši ar šāda līmeņa komandu. Var redzēt, ka viņiem ir daudz lielāka pieredze, un mums līdz tādam līmenim vēl ir jāaug, bet mēs cīnījāmies un parādījām, ko varējām. Šis bija ļoti pozitīvs un interesants pasākums, kas uzlādēja visai dienai!” stāsta Cēsu vidusskolu izlases spēlētājs Reinis Bondars.

Spēlēs pārtraukumos skatītāji varēja piedalīties dažādos BK “ViA” organizētos konkursos, kas pārbaudīja izveicību, atjautību un zināšanas par basketbola klubu, kā arī deju prasmes. Par labu pasākuma atmosfēru visas spēles garumā rūpējās DJ Jānis Rozītis.

Lai arī skatītāju tribīnes nebija pilnas, spēles apmeklētāji pēc pasākuma bija apmierināti. “Man šķita ļoti labs pasākums un izskatījās, ka arī citiem patika. Noteikti vajadzētu atkārtot šādu draudzības spēli vai iedibināt to kā tradīciju, lai nākotnē cilvēki zinātu, kas tas ir, un nāktu uz kaut ko jau pazīstamu,” portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja cēsnieks Emīls.

“Prieks par cilvēkiem, kas atnāca, kas juta līdzi savējiem un augstskolas komandai, kā arī tiem, kas piedalījās konkursos. Vēlos teikt lielu paldies visiem tiem cilvēkiem, kas palīdzēja veidot šo pasākumu, it īpaši Cēsu novada sporta koordinatorei Rasai Siliņai. Ceram uz turpmāku sadarbību ar Cēsīm, un cerams nākamgad šeit atkal tiksimies,” piebilda S.Bukšs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri