“BK Valmiera” saspringtā cīņā uzveic “BK Jelgava”; paveras iespējas uz play-off

Sestdien, 4.aprīlī, “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas spēlē “BK Valmiera” ar rezultātu 79:74 uzveica “BK Jelgava” komandu, pakāpjoties uz septīto vietu turnīra tabulā. Pēc “BK Saldus” uzvaras pār “Barons/LDz” valmieriešiem pavērušās reālas iespējas uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Pirms “BK Valmiera” un “BK Jelgava” dueļa Vidzemes Olimpiskajā centrā, Saldū “Aldaris” LBL spēli aizvadīja “BK Saldus” un “Barons/LDz”. Mājinieku uzvara pagarinājumā pār baroniem, pavēra valmieriešiem un jelgavniekiem reālas izredzes uz iekļūšanu labāko sešiniekā un izslēgšanas spēlēs. Tā kā pēc mača tikai viena komanda saglabātu teorētiskas izredzes uz iekļūšanu play-off izcīņā, spēles cena bija ļoti augsta, ko atainoja arī mača gaita.

Spēles sākums aizritēja rezultatīvā, bet līdzīgā cīņā. Pēc pirmajām piecām minūtēm 11:11. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē vidzemnieki veica nelielu izrāvienu, tomēr Dāvis Geks un Kristaps Pļavnieks atspēlējās, valmierieši pirmo spēles daļu noslēdza ar minimālu pārsvaru 22:21. Otrajā ceturtdaļā turpinājās aizraujoša cīņa. Lielākoties vadībā atradās jelgavnieki, bet pirmā puslaika noslēgumā komandas vairākkārt apmainījās ar vadību, tomēr pēc nospēlētām 20 minūtēm mājinieki atradās minimālos iedzinējos – 42:43.

Otrajā puslaikā galvenie rezultāta veidotāji vidzemniekiem bija Dāvis Rozītis, Džastins Hērts un Aigars Šķēle, kuru rezultatīvais trešās ceturtdaļas sākums panāca 11 punktu pārsvaru (59:48). Trešā ceturkšņa izskaņā zemgalieši sadeldēja rezultāta starpību, solot aizraujošu mača izskaņu. Pirms izšķirošās ceturtdaļas 63:59 par labu vidzemniekiem. Spēles noslēdzošajās minūtēs Dāvis Geks un Deniss Krestiņins vairākas reizes sadeldēja starpību līdz minimumam, tomēr kopējiem spēkiem valmierieši nosargāja pārsvaru un izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru pār jelgavniekiem ar rezultātu 79:74.

“BK Valmiera” basketbolisti regulārās sezonas pēdējo spēli aizvadīs sestdien, 11. aprīlī 17:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā pret “Barons/LDz”. Ja baroni trešdien, 8. aprīlī piedzīvos zaudējumu pret “Jūrmala/Fēnikss”, spēle Valmierā izšķirs pēdējās play-off ceļazīmes likteni.

“BK Valmiera” – “BK Jelgava” 79:74 (22:21, 02:22, 21:16, 16:15)
Valmiera: Hērts 17, Šķēle 15, Rozītis 15+9AB, Vīņauds 9, Čižausks 8+5AB, Dārgais 6, Ziediņš 4, Elksnis 3, Iļjins 2, Dovers.
Jelgava: Geks 21, Lomažs 12, Krestiņins 10+11AB, Justovičs 8, Pļavnieks 6, Ciaļuks 6, Mētra 5, Čavars 3, Ginters 3.

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218