BK “Valmiera” uzvar TTU un noslēdz grupu turnīru pirmajā vietā

Trešdien, 21.janvārī, Baltijas Basketbola līgas grupu turnīra noslēguma spēlē BK “Valmiera ” ar rezultātu 74:66 uzveica Igaunijas vienību TTU, nodrošinot pirmo vietu B apakšgrupā. Līdz ar to noslēgusies turnīra regulārās sezonas fāze un noskaidroti pretinieki izslēgšanas spēlēs. Astotdaļfināla sērijā valmierieši mērosies spēkiem ar Somijas komandu Tamperes “Pyrinto”.

Fotogalerija

Pirmajā ceturtdaļā abas komandas “laimi meklēja” no tālās distances, balstot uzbrukumus uz trīs punktu metieniem. Valmieriešiem ar precīziem trejačiem izcēlās Džastins Hērts, Mārcis Vītols un Vītenis Čižausks. Arī Igaunijas komanda neatpalika un spēles pirmās desmit minūtes noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 18:18. Otrajā ceturtdaļā spēle turpinājās iesāktajā ritmā un valmierieši turpināja uzbrukumus balstīt uz tālmetieniem. Cauri groza stīpai trejačus raidīja Aigars Šķēle, Mārtiņš Vīņauds un iepriekš precīzais Čižausks, kura rezultatīvā piespēle Dāvim Rozītim ļāva pirmo puslaiku noslēgt ar labvēlīgu rezultātu vidzemniekiem – 35:33.

Otro puslaiku ar spiedienu uz groza apakšu uzsāka Kristaps Dārgais, kurš palīdzēja uzsākt valmieriešiem izrāvienu, ātri panākot 11 punktu pārsvaru. Tomēr sīkstie igauņi neļāva valmieriešiem panākt ievērojamāku pārsvaru un ceturdaļas izskaņā pietuvojās. Džastina Hērta individuālais apspēlēšanas manevrs pielika punktu spēles trešajam ceturksnim – 57:51. Noslēdzošajā ceturtdaļā Vītenis Čižausks panāca BK “Valmiera” +10, bet TTU neļāva mājiniekiem atslābt un mača pēdējā minūtē samazināja starpību līdz diviem punktiem. Tomēr Aigars Šķēle atbildēja ar precīzu trīs punktu metienu, ļaujot valmieriešiem nosargāt vadību un beigās izcīnīt uzvaru ar 74:66. Līdz ar to BK “Valmiera” izcīnīja pirmo vietu B apakšgrupā, kas ir labākais sniegums starp visām BBL Latvijas komandām. Izslēgšanas spēļu pirmajā sērijā valmieriešiem pretī stāsies Somijas komanda Tamperes “Pyrinto”.

BK “Valmiera” – TTU 74:66 (18:18, 17:15, 22:18, 17:15)
Šķēle 17, Hērts 16, Čīžausks 13, Dovers 7, Vītols 7, Dārgais 5, Vīņauds 5, Rozītis 2, Apsītis 2, Iļjins.

Melderis: “Šķēle šodien parādīja, ka var mums būt ļoti noderīgs”(21.01.2015.)

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218