Valmieras Ziņas

Beverīnas novada pašvaldība izraudzīsies pašvaldības policijas priekšnieku

Beverīnas novada pašvaldība ir izsludinājusi konkursu uz pašvaldības policijas priekšnieka amatu, kuram var pieteikties līdz 10.martam, liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.

Pretendentam ir jābūt ar augstāko izglītību, vēlams juridisko izglītību, pieredzi attiecīgajā profesijā, zināšanām par valsts pārvaldes un pašvaldības darbības principiem, atbilstību likuma “Par policiju” 21.panta prasībām.

Pašvaldības policijas priekšnieka pienākumos būs nodrošināt pašvaldības izdoto saistošo noteikumu uzraudzību un kontroli, savas kompetences ietvaros nodrošināt kārtību sabiedriskās vietās, lai garantētu personu un sabiedrības drošību, uzraudzīt masu pasākumus un atsevišķus objektus, nodrošinot tajos kārtību un sabiedrisko drošību. Tāpat būs jāveic preventīvie pasākumi likumpārkāpumu novēršanā, kā arī jāsniedz neatliekamā palīdzība personām, kuras cietušas likumpārkāpuma rezultātā, nelaimes gadījumos vai atrodas bezpalīdzības stāvoklī.

Amatpersonai būs jānovērš un jāpārtrauc administratīvie pārkāpumi, jānoskaidro vainīgie atbilstoši savai kompetencei, jānoformē protokoli, jāizskata lietas par šiem pārkāpumiem vai arī jānodod tās izskatīšanai pēc pakļautības.

Pašvaldības policijas priekšnieka amata pretendentam pašvaldībā jāiesniedz CV un motivācijas vēstule. Piedāvā darba alga pirms nodokļu nomaksas ir no 634 līdz 822 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri