Valmieras Ziņas

Beverīnas novada pašvaldība izraudzīsies pašvaldības policijas priekšnieku

Beverīnas novada pašvaldība ir izsludinājusi konkursu uz pašvaldības policijas priekšnieka amatu, kuram var pieteikties līdz 10.martam, liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.

Pretendentam ir jābūt ar augstāko izglītību, vēlams juridisko izglītību, pieredzi attiecīgajā profesijā, zināšanām par valsts pārvaldes un pašvaldības darbības principiem, atbilstību likuma “Par policiju” 21.panta prasībām.

Pašvaldības policijas priekšnieka pienākumos būs nodrošināt pašvaldības izdoto saistošo noteikumu uzraudzību un kontroli, savas kompetences ietvaros nodrošināt kārtību sabiedriskās vietās, lai garantētu personu un sabiedrības drošību, uzraudzīt masu pasākumus un atsevišķus objektus, nodrošinot tajos kārtību un sabiedrisko drošību. Tāpat būs jāveic preventīvie pasākumi likumpārkāpumu novēršanā, kā arī jāsniedz neatliekamā palīdzība personām, kuras cietušas likumpārkāpuma rezultātā, nelaimes gadījumos vai atrodas bezpalīdzības stāvoklī.

Amatpersonai būs jānovērš un jāpārtrauc administratīvie pārkāpumi, jānoskaidro vainīgie atbilstoši savai kompetencei, jānoformē protokoli, jāizskata lietas par šiem pārkāpumiem vai arī jānodod tās izskatīšanai pēc pakļautības.

Pašvaldības policijas priekšnieka amata pretendentam pašvaldībā jāiesniedz CV un motivācijas vēstule. Piedāvā darba alga pirms nodokļu nomaksas ir no 634 līdz 822 eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri