Valmieras Ziņas

Beverīnas novadā dzēsts meža ugunsgrēks

Aizvadītajās diennaktīs, no 11. maija plkst. 6.30 līdz 14. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 28 izsaukumus – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemes reģionā Sandra Vējiņa.

Aizvadītajās brīvdienas ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai nodzēstu divus meža ugunsgrēkus – lielākais no tiem, Beverīnas novada Kauguru pagastā, kur dega mežs 8800m2 lielā platībā. Dzēsti arī 8 kūlas ugunsgrēki – Brenguļu ielā Valmierā, Limbažu novada Skultes pagastā, Miera ielā Valkā, Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastā, Limbažu novada Umurgas pagastā. Vidzemē lielākais kūlas ugunsgrēks brīvdienās dzēsts Madonas novada Praulienas pagastā 1,5 hektāru platībā. 

Naktī uz sestdienu – plkst. 2.19, tika saņemts izsaukums uz Amatas novada Drabešu pagastu, kur ar atklātu liesmu dega noliktavas 700m2 platībā. Ugunsgrēka likvidēšanā strādāja 21 Cēsu, Siguldas, Valmieras un Smiltenes ugunsdzēsējs glābējs. Pēc gandrīz sešu stundu ilga darba – plkst. 8.06 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Vidzemē piektdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Smiltenes novada Grundzāles pagastā, kur dega siena ruļļi  4m2 platībā, Smiltenes novada Palsmanes pagastā, kur dega mikroautobuss 8m2 lielā platībā, Friča Roziņa ielā Valkā, kur dega dārza mājiņas grīda 1m2 lielā platībā, kā arī Mazsalacas novada Mazsalacas pagastā, kur dega saimniecības ēkas jumts un siens 5m2 platībā. Savukārt sestdien ugunsdzēsēji glābēji steidzās palīgā uz divām vietām Madonā, kur dega zaru kaudze 6m2 platībā un zaru un atkritumu kaudze 12m2 platībā. Arī svētdien tika saņemti līdzīgi izsaukumi – uz Ērgļiem, kur dega zaru kaudze 5m2 platībā, Kocēnu novada Dikļu pagastu, kur dega zaru un lapu kaudze 100m2 platībā.  

Palīdzot nelaimē nonākušam dzīvniekam, piektdien Strenčos ugunsdzēsēji glābēji no koka nocēla kaķēnu, savukārt sestdien Kocēnu novada Vaidavas pagastā no meliorācijas akas izcēla divus āpšus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Vaidava Ceramics ir ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Tie apvieno cieņu pret vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilglaicīgu dizainu, kas turas pretī laikam un mainīgajām tendencēm. Aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU / TRAUKU PODNIEKU (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 4.00 – 5.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “FORMĒŠANAS MEISTARS” uz info@vaidava.lv līdz 31.05.2019. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un vaidava.lv. SIA “Rebeka”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 26425050. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-31 Darba sākšanas datums: 2019-06-03 Kontaktpersona: Miks Balodis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri