“Avotos” izcīnīts Turkish Airlines 13. LOK prezidentu kauss golfā

Sestdien, 14.septembrī, golfa laukumā “Avoti”  pie Valmieras norisinājās 13. Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentu kauss golfā kopā ar Turkish Airlines. Par sacensību uzvarētājiem trīs ieskaites grupās kļuva Paula Matisone, Artūrs Matisons un Kristaps Matisons.

LOK prezidentu kauss golfā “Avotos” notika jau trīspadsmito gadu pēc kārtas un šogad tajā piedalījās 43 dalībnieki, kas sacentās trīs ieskaites grupās HCP neto formātā. Dāmām 0-36 grupā uzvaru izcīnīja Paula Matisone no Valmieras, otrajā vietā Evita Bādere no Rīgas, bet trešā – valmieriete Iveta Lopatko. Kungiem HCP grupā 19-36 par uzvarētāju kļuva olimpietis Artūrs Matisons, otrajā vietā Toms Kūkojs, bet trešajā vietā ierindojās Toms Stikāns. Spēcīgākajā kungu grupā 0-18 uzvaru izcīnīja Kristaps Matisons, aiz sevis atstājot Uldi Sangoviču un Māri Loginu, kas attiecīgi ierindojās otrajā un trešajā vietā.

Vērtīgās aviokompānijas “Turkish Airlines” balvas un LOK prezidentu ceļojošos kausus pasniedza abi Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenti, kuriem par godu iedibināts šis kauss – Vilnis Baltiņš un Aldons Vrubļevskis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.