Valmieras Ziņas

Autovadītāja Valmierā iebrauc citā transportlīdzeklī un pamet notikuma vietu

Vakar, 1.augustā Valmierā, K. Baumaņa un Rīgas ielu krustojumā, sieviete, vadot automašīnu, izraisīja sadursmi ar citu automašīnu, un no notikuma vietas aizbrauca, par notikušo neziņojot likumā noteiktajā kārtībā. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā tika bojātas abas automašīnas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā reģistrētas arī vairākas zādzības. Saņemta informācija par zādzību Beverīnas novadā, kur uz lauka stāvošam ekskavatoram, laika posmā no 31.jūlija līdz 1.augustam, atlaužot degvielas bākas vāku, nozagti 200 litri dīzeļdegvielas, savukārt Cēsīs no kādas automašīnas nozagts vadības bloks, bet Alūksnes novadā konstatēts, ka, atlaužot klēti un garāžu, nozagti dažādi instrumenti.

Vakar Alojas novadā, Staiceles pagastā uz autoceļa Mazsalaca – Staicele 22. kilometrā sieviete, vadot automašīnu “VW”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauc grāvī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri