Valmieras Ziņas

Atvērts lielākais “top!” veikals Valmierā (3)

Piektdien, 17.martā, Valmierā, Rīgas ielā 64, tika atvērts Valmierā lielākais un piektais lielākais vietējais veikals “top!” Latvijā. Tā tirdzniecības zāles platība ir 868 m2, kas izvietota divos stāvos. Sākotnēji tiks nodrošinātas darbavietas 34 darbiniekiem.

SIA “Firma Madara 89” mazumtirdzniecības direktors Sandis Muižarājs par jaunatvērto veikalu stāsta: “Esam priecīgi atvērt plaša sortimenta veikalu valmieriešiem, pirmajā stāvā piedāvājot pārtiku un dzērienus, kā arī kafejnīcu “Pasēdnīca”, savukārt otrajā stāvā – rūpniecības preces, apģērbu, rotaļlietas un citas preces.”

Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu pēc vietējo veikalu “top!” pašražotās kulinārijas un konditorejas, arvien vairāk veikalu tīklā uzmanība tiek pievērsta ne tikai svaigajai un vietējā ražojuma produkcijai, bet arī veikalā gatavotajai konditorejai un kulinārijai.

Arī jaunatvērtajā veikalā Valmierā darbojas ceptuve. S.Muižarājs ar lepnumu stāsta: “Mūsu konditores rūpējas par gardām bulciņām, plātsmaizēm un citiem konditorejas labumiem, savukārt pavāres uz vietas gatavo salātus, gaļas un citus kulinārijas izstrādājumus.”

Veikalu tīkla “top!” mārketinga vadītāja Ilze Priedīte uzsver: “Gandarījums, ka valmierieši un apkārtējie iedzīvotāji mūs novērtē un ir iecienījuši. Tāpēc jo īpaši priecājamies par mūsu veikalu tīkla paplašināšanos šeit un lielākā veikala atvēršanu! Šobrīd Valmierā mūs pārstāv divi Latvijas uzņēmējiem piederošie partneri, katrs ar pieciem “top!” veikaliem – SIA “Firma Madara 89” un SIA “Lars Limited”. Otrs lielākais “top!” veikals Valmierā pieder SIA “Lars Limited”, kas atrodas Miera ielā 5.”

SIA “Firma Madara 89” ir vietējā veikalu tīkla “top!” lielākais partneris, kas šogad atzīmē jau 24. pastāvēšanas gadu. Valmierā uzņēmumam pieder pieci veikali, no kuriem četros ir ceptuves, kas nodrošina svaigas produkcijas ražošanu katru dienu. Līdz ar jaunatvērto veikalu Valmierā SIA “Firma Madara 89” nodrošina jau 90 darbavietas vietējiem iedzīvotājiem.

Kopumā uzņēmums šobrīd nodrošina vairāk nekā 1300 darbavietas, un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā SIA “Firma Madara 89” atvērusi jau 74 vietējos veikalus “top!” – 32 “mini top!” un 42 “top!”.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 246 pārtikas veikali, no tiem 130 “top!” un 116 “mini top!”, kuri pieder 19 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP” un SIA “Palmas-S”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Gatis - 18.03.2017 Atbildēt

  Veikalam itkā nav ne vainas bet ļoti nepārdomāta ir par ģimenēm kurām ir zīdaiņu ratiņi. Uz otro stāvu nav iespējams tikt ar ratiem un invalīdi arī tur netiek! Pirmajā dienā pie trepēm tecēja ūdens no griestiem!

  Apse - 18.03.2017 Atbildēt

  Manuprāt,Valmierā nu jau būs gana daudz TOP veikalu,gaidam PRISMU…

  Pircējs - 18.03.2017 Atbildēt

  Valletā beidzot vajag normālu pārtikas veikalu – Rimi vai Prisma! Varbūt Selver izdodas atvilināt, ja reiz paši igauņi brauc pēc lētā alkohola. Nedara godu Valletai visādi IKI un Mego tipa veikali…

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras ūdens” Reģ. Nr. 44103033608 aicina darbā (uz nenoteiktu laiku) santehniķi Prasības: vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.kvalifikācijas līmenis), arodizglītība; vismaz divu gadu pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; ”B” kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama “C” autovadītāja un motorzāģa un krūmzāģa operatora apliecības); komunikācijas spējas strādājot ar klientiem. Darba pienākumi: veikt visa veida darbus, kas saistīti ar iekšējo siltumapgādes sistēmu apkopi, remontu un izbūvi; veikt siltumtrašu montāžas un remonta darbus; vadīt un apkalpot uzticēto tehniku. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (bruto 1105 - 1164 EUR/mēn.); sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu; izaugsmes iespējas. Darba vieta: Valmierā. Pieteikumus gaidīsim līdz 2021.gada 30.aprīlim. CV sūtīt: uz e-pastu - valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201. Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Profesija: SANTEHNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi-Rūpniecības iela 50, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā LABORANTU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē. TU IEGŪSI: • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Stabilu darbu ilgtermiņā; • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 EUR (bruto) un sociālās garantijas; • Darba apģērbu; • Apmācības un pieredzējušu kolēģu atbalstu uzsākot darbu, profesionālās attīstības iespējas; • Draudzīgus un uz sadarbību vērstu kolēģus un atsaucīgus vadītājus; • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada; • “Labumu grozu”- kopīgus darba pasākumus, pabalstus, dāvanas, produkcijas iegādi par draudzīgāku cenu u.c.; ŠAJĀ AMATĀ TEV NODERĒS: • Iepriekšējā pieredze laboratorijā, ražošanā vai kvalitātē tiks uzskatīta par priekšrocību, taču, ja tādas nav – apmācīsim darba vietā; • Vēlama vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītība (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Vēlme profesionāli attīstīties un papildināt savas zināšanas; • Labas iemaņas darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām; • Precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta, pildot darba pienākumus; • Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā un individuāli; • Noturība pret stresu un koncentrēšanās spējas; • Derīga izziņa par veselības stāvokli Nr.27/u; MĒS TEV UZTICĒSIM: • Precīza ienākošā piena, vājpiena, sūkalu testēšanas veikšana un to nemainīgas kvalitātes kontrole; • Veikt ražojamās produkcijas tehnoloģisko rādītāju noteikšanu ražošanas procesu laikā; • Iegūto analīžu datu apstrāde un to uzskaite, reģistrēšana; • Dokumentēt testēšanas, kontroles, mērījumu, pārbaužu rezultātus; • Laboratorijas iekārtu uzturēšana un kalibrēšana; Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV ar norādi “Laborants” uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29335069 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Vairāk par uzņēmumu varat uzzināt www.smiltenespiens.lv Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri