Valmieras Ziņas

Atvērta pieteikšanās vindsērfinga apmācības dienas nometnei “Nāc burāt”!

Lasīšanas laiks: < 1 min

Burtnieku novada pašvaldība sadarbībā ar “Vidzemes laivas” organizē vindsērfinga apmācību nometni bērniem un jauniešiem “Nāc burāt”. Nometnē piedāvājam mācīties burāt ar vēja dēļiem, SUPot un airēt ar kajaku pa Burtnieku ezeru! Dalībnieki apgūs arī drošības pamatus visa veida aktivitātēm uz ūdens, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

Nodarbības vadīs: Arnis Seņkāns (vindsērfings) – vindsērfinga treneris, nometnes vadītājs; Kaspars Pakers (kajaki) – Vidzemes sporta asociācijas airēšanas treneris un airētājs un Liene Nagle (SUP airēšana) – Vidzemes olimpiskā centra peldēšanas un fiziskās sagatavotības trenere, airētāja.

Nometne norisināsies četras dienas – no 15. līdz 18. jūnijam. Dalībnieku orientējošais vecums 11-17 gadi, obligāta peldētprasme! Nometne tiek organizēta bez nakšņošanas, tas nozīmē, ka no rīta bērns jāatved uz nometni un vakarā jāpaņem. Burtnieku novadā deklarētiem bērniem dalība nometnē ir bez maksas! Jāmaksā tikai par ēdināšanas pakalpojumiem (3,50EUR dienā).

Pieteikšanās elektroniski vietnē: vidzemeslaivas.lv/vasaras-nometnes-berniem-un-jauniesiem

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri