Valmieras Ziņas

Atklāts pirmsskolas izglītības iestādes “Sienāzītis” jaunais korpuss (+VIDEO)

Piektdien, 17. novembrī, atklāts Burtnieku pagasta pirmsskolas izglītības iestādes “Sienāzītis” jaunais korpuss. Ar jauno zāli tiek atrisināta līdzšinējā telpu šaurība un noslodze, jo atsevišķas vietas, kur sportot, muzicēt un rīkot dažādus pasākumus, iestādē nebija. Svinīgajā atklāšanā kopā pulcējās audzēkņi un viņu vecāki, skolotāji, Burtnieku novada pašvaldības pārstāvji un būvnieki, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldība.

Sveicot viesus, PII “Sienāzītis” vadītāja Linda Sēne norādīja:

“Šis rudens mūsu pirmsskolas izglītības iestādē ir bijis patiešām ražens. Sen lolotais sapnis ir kļuvis par īstenību  – mums ir plašākas telpas, kurās bērni varēs gan dziedāt, gan iet rotaļās, gan sportot un svinēt svētkus! Bērnudārzs ir vieta, kur bērni uzturas lielāko dienas daļu, tāpēc ir tik ļoti svarīgi radīt gaišu un mājīgu vidi bērna attīstībai. Vēl pirms pusgada jaunās zāles vietā bija pastaigu taciņas, bet tagad – jaunas, gaišas un mājīgas telpas.”

Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Edvīns Straume, uzrunājot klātesošos, teica:

“Esmu gandarīts, ka Burtnieku novadā ir par vienu sakārtotu bērnudārzu vairāk. Jaunajā un plašajā zālē būs iespējams labāk sekmēt bērna fizisko spēju attīstību un kustību apguvi. Te ir, kur ieskrieties bērna neizmērojamajai enerģijai un dzīvespriekam! Novēlu kolektīvam apdzīvot jaunās telpas lietderīgi un piepildīt tās ar skaistiem pasākumiem.”

Atklāšanā PII “Sienāzītis” audzēkņi sanākušos priecēja ar savu pirmo uzstāšanos jaunajā zālē. Bērni gan dziedāja, gan dejoja, gan skaitīja dzejoļus. Noslēgumā arī PII “Sienāzītis” kolektīvs viesus sveica ar muzikālu priekšnesumu.

PII “Sienāzītis” jaunais korpuss izbūvēts 553 m2 platībā. To ar galveno ēku savieno gaitenis, lai bērni uz zāli varētu doties cauri iekštelpām. Korpuss veidots tā, lai tas no ārpuses vizuāli neatšķirtos no jau esošās ēkas daļas. Būvdarbus veica SIA “Bazalts”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri