Valmieras Ziņas

Atklāts pirmsskolas izglītības iestādes “Sienāzītis” jaunais korpuss (+VIDEO)

Piektdien, 17. novembrī, atklāts Burtnieku pagasta pirmsskolas izglītības iestādes “Sienāzītis” jaunais korpuss. Ar jauno zāli tiek atrisināta līdzšinējā telpu šaurība un noslodze, jo atsevišķas vietas, kur sportot, muzicēt un rīkot dažādus pasākumus, iestādē nebija. Svinīgajā atklāšanā kopā pulcējās audzēkņi un viņu vecāki, skolotāji, Burtnieku novada pašvaldības pārstāvji un būvnieki, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldība.

Sveicot viesus, PII “Sienāzītis” vadītāja Linda Sēne norādīja:

“Šis rudens mūsu pirmsskolas izglītības iestādē ir bijis patiešām ražens. Sen lolotais sapnis ir kļuvis par īstenību  – mums ir plašākas telpas, kurās bērni varēs gan dziedāt, gan iet rotaļās, gan sportot un svinēt svētkus! Bērnudārzs ir vieta, kur bērni uzturas lielāko dienas daļu, tāpēc ir tik ļoti svarīgi radīt gaišu un mājīgu vidi bērna attīstībai. Vēl pirms pusgada jaunās zāles vietā bija pastaigu taciņas, bet tagad – jaunas, gaišas un mājīgas telpas.”

Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Edvīns Straume, uzrunājot klātesošos, teica:

“Esmu gandarīts, ka Burtnieku novadā ir par vienu sakārtotu bērnudārzu vairāk. Jaunajā un plašajā zālē būs iespējams labāk sekmēt bērna fizisko spēju attīstību un kustību apguvi. Te ir, kur ieskrieties bērna neizmērojamajai enerģijai un dzīvespriekam! Novēlu kolektīvam apdzīvot jaunās telpas lietderīgi un piepildīt tās ar skaistiem pasākumiem.”

Atklāšanā PII “Sienāzītis” audzēkņi sanākušos priecēja ar savu pirmo uzstāšanos jaunajā zālē. Bērni gan dziedāja, gan dejoja, gan skaitīja dzejoļus. Noslēgumā arī PII “Sienāzītis” kolektīvs viesus sveica ar muzikālu priekšnesumu.

PII “Sienāzītis” jaunais korpuss izbūvēts 553 m2 platībā. To ar galveno ēku savieno gaitenis, lai bērni uz zāli varētu doties cauri iekštelpām. Korpuss veidots tā, lai tas no ārpuses vizuāli neatšķirtos no jau esošās ēkas daļas. Būvdarbus veica SIA “Bazalts”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri