Valmieras Ziņas

Astoņi ieteikumi, kā padarīt lidojumu aizraujošāku

Lidojums ir zināms kā ātrākais ceļošanas veids, tomēr, dodoties tālākā braucienā, arī lidojums spēj kļūt nogurdinošs.

Latvijas čarterlidojumu nodrošinātāja “SmartLynx Airlines” stjuarti ir novērojuši, ka nereti garlaicības mākti cilvēki lidmašīnās ir izdomājuši dažādas radošas nodarbes, kā izklaidēt sevi un līdzbraucējus, piemēram, viņi veic manikīru vai pedikīru, vingro vai pat dzied karaoki. Tā kā drēgnā rudens un ziemas sezona ir aktīvs atvaļinājumu laiks, “SmartLynx” ir apkopojis interesantākās un aizraujošākās nodarbes, kā pavadīt laiku lidojumā.

Iepazīties ar blakussēdētāju. Iespējams, ka tu neesi ekstravertākais cilvēks uz šīs planētas, bet iepazīšanās ar blakussēdētāju lidojuma laikā var izvērsties gana aizraujošā piedzīvojumā. Iespējams, ka jūs ar blakussēdētāju būsiet apmetušies vienā viesnīcā, vai viņš jau ir bijis pilsētā, uz kuru dodies arī tu, un varēs pastāstīt dažādus noderīgus padomus. Varbūt ko vērtīgu vari pastāstīt tu pats?

Skatīties filmu. Skatīties lidmašīnā filmu ir laba izvēle, jo, īstā filma, būs tik patīkama un aizraujoša laika nodarbe, kurā pat nemanīsi, cik ātri paskrien laiks. Lai nekas neizjauktu filmas skatīšanos, iesakām jau laicīgi uzlādēt ierīci, kurā filmu skatīsies, kā arī neaizmirsti austiņas – jo apkārtējiem var nepatikt tavas filmas skaņu celiņš.

Pasūtīt dzērienu vai ēdienu. No bērnības ir dzirdēts, ka, dodoties ceļojumā, vecāki pirms tam piekodina atturēties no dzērienu lietošanas, lai vēlāk ik pēc dažām minūtēm nav nepieciešamība doties uz labierīcībām. Bet viens dzēriens taču nenodarīs nekā ļauna, ne tā? Ēšana un dzeršana ir patiesi baudāma nodarbe, taču ne tikai – tā lidmašīnā ir arī noderīga, jo košļāšana lieliski palīdz pret aizkritušām ausīm, tāpēc droši apbruņojies ar košļenēm, gumijas konfektēm un citiem našķiem, kas padarīs braucienu daudz saldāku.

Iepazīsti sava galamērķa kultūru. Ja paredzēts doties uz kādu eksotiskāku valsti, vērtīgas būs zināšanas par vietējo kultūru un ikdienā visbiežāk izmantojām frāzēm. Tas uz vietējiem iedzīvotājiem ne tikai atstās labu iespaidu, turklāt šīs iemaņas būs arī nepieciešamas, ja esi nolēmis doties uz valsti, kur pamatiedzīvotājiem nepiemīt teicamas tavu pārzināto svešvalodu prasmes. Lai ceļojuma laikā gūtu pēc iespējas vairāk iespaidu, vari izveidot arī sarakstu vai plānu ar lietām, kuras ceļojuma laikā noteikti vēlies apskatīt, pagaršot vai pamēģināt, ierodoties konkrētajā vietā. Tas kalpos par labu atgādinājumu, lai visas kārotās lietas arī īstenotu.

Krāsot. Krāsojamo grāmatu izraibināšana būs lieliska izvēle ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Patlaban veikalos ir pieejama ļoti plaša krāsojamo grāmatu izvēle arī pieaugušajiem, turklāt dažādām gaumēm. Krāsošana būs ne tikai efektīvs laika kavēklis, bet palīdzēs arī sakārtot domas, relaksēties un vienkārši patīkami pavadīt laiku.

Risināt prāta spēles. Sudoku, krustvārdu mīklas vai citi prāta mežģi būs īsti laika zagļi pat tad, ja parasti neizvēlies risināt dažādas prāta spēles. Turklāt spēles būs ļoti noderīgas arī ceļojot kopā ar bērniem. Garais lidojums vecākiem sniegs iespēju uzspēlēt spēles kopā ar bērniem, kam ikdienā, iespējams, citkārt neatliek laika.

Uztaisīt manikīru. Steidzoties uz lidmašīnu, manikīrs bieži vien paliek pēdējā lieta, par ko domājam. Nereti arī steigā pašrocīgi veiktais manikīrs tiek izbojāts pirms nagu laka paspējusi kārtīgi nožūt, kas spēj sabojāt garastāvokli uz gana ilgu laiku. Tieši tāpēc, ka lidojuma laikā nekur vairs nav jāsteidzas, iesakām izmantot šo brīdi, lai iepriecinātu sevi un izveidotu vienkāršu roku manikīru.

Uzņemt fotogrāfijas. Caur lidmašīnas logu paveras brīnišķīgs skats uz kalniem, mākoņiem, sauli, sniegpārsliņām uz loga stikla – tie noteikti ir iemūžināšanas vērti kadri! Tikai atceries, ka publicēt bildes sociālajos tīklos, varēsi ievietot tikai tad, kad nokļūsi galamērķī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri