Valmieras Ziņas

AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA – lielākais nodokļu maksātājs Vidzemē 2021.gadā; darbiniekiem ražošanā algu palielinājums par 7,5%

Lasīšanas laiks: 3 min

AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA saņēmusi Valsts ieņēmumu dienesta atzinību kā 2021.gada lielākais nodokļu maksātājs Vidzemes reģionā lielo nodokļu maksātāju grupā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA Sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Marika Upnere.

Balvu AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA valdes priekšsēdētājam Stefanam Jugelam pasniedza Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme. “Liels paldies par to, ko jūs darāt un to, ka spējat, spītējot grūtībām, turpināt tradīcijas, vienlaicīgi esot inovatīvi un atvērti pasaulei,” norādīja Ieva Jaunzeme.

Arī šogad lielākie nodokļu maksātāji saņēma īpaši darinātas balvas, kuru vizuālais risinājums ir iekšējās izaugsmes un dzīvības simbols – plaukstošs koks, kam augšanai ir vajadzīgas dziļas saknes un zemes spēks, bet varenumam – svarīga vēlme un spēja tiekties pret debesīm un augstākiem horizontiem. Balvas kontekstā koks ir izvēlēts kā sekmīgas uzņēmējdarbības un ilgtspējīgas tautsaimniecības simbols, kas iezīmē ceļu no jaunas biznesa idejas rašanās brīdim līdz tās sekmīgai īstenošanai un attīstībai, tādējādi sniedzot ieguldījumu visas valsts ekonomikā un labklājībā.

VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme uzsvēra, ka šis apbalvojums ir valsts pateicība par uzņēmuma veiktajiem maksājumiem pedagogu algām, iedzīvotāju veselības uzlabošanai, valsts aizsardzības stiprināšanai un citām ne mazāk būtiskām vajadzībām. “Svarīgi, ka Latvijā attīstās uzņēmumi, kas spēj ražot produkciju ar lielu pievienoto vērtību un eksportēt to uz dažādām valstīm faktiski visā pasaulē,” tā I. Jaunzeme.

2021.gadā ar vidēji 1146 darbinieku lielo kolektīvu AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA ir samaksājusi nodokļos 11,9 miljonus eiro. Uzņēmuma vidējais atalgojums 2021.gadā bija gandrīz 50% virs Vidzemes vidējā rādītāja, neskaitot citus labumus darbiniekiem, sākot no papildus brīvdienām, turpinot ar atbalstu dažādos ģimenes notikumos, atbalstu sportam, atpūtai u.tml. 2021.gadā papildu labumos darbiniekiem uzņēmums ir izmaksājis vairāk kā 1,5 miljonus eiro. 

“2022.gada pirmajos mēnešos mūs visus – gan privāti, gan mūsu uzņēmumā – ir skāris liels cenu pieaugums gandrīz visās jomās. Tā ir situācija, uz kuru mums jāatbild un kas mums rūpīgi jāuzrauga. Attiecīgi mēs reaģējām arī uz atalgojumu un sākotnēji 3 mēnešus izmaksājām vienreizēju ikmēneša summu – degvielas līdzatbalstu katram mūsu darbiniekam. Savukārt, sākot ar šī gada jūniju, visiem darbiniekiem ražošanā esam palielinājuši algas 7,5% apmērā un esam ieplānojuši vēl vienu 3% palielinājumu no 2023.gada marta, lai iegūtu vēsturiski augstāko kumulatīvo algas pieaugumu 10,5% apmērā. Daudz pārdomu pēdējos gados veltīts tam, kā attiecamies pret darbiniekiem. Darbinieku viedoklis un labbūtība mums ir svarīga. 2021.gadā aptuveni 90 000 eiro ieguldījām darba vietu un darbinieku koplietošanas telpu sakārtošanā un uzlabošanā,” norāda AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA valdes priekšsēdētājs Stefans Jugels.

Fotogrāfijās: AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA valdes priekšsēdētājs Stefans Jugels un Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme. 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri