Valmieras Ziņas

Arī Valmieras tirgū Adventes laiks ir klāt

Pirmā Advente jau teju ir klāt, tāpēc nākas padomāt ne tikai par svētku galda klāšanu, bet arī par tā izdaiļošanu ar tradicionālo Adventes vainagu. 

Bez dažādiem labumiem vēderam, Valmieras tirgū ir atrodami arī Adventes vainadziņi. Pašu rokām darināti, pieejami gan vienkārši egļu skuju, gan priežu, egļu čiekuru un kastaņu kompozīciju vainadziņi dažādos izmēros. Daži no tirgotājiem bijuši tik radoši, ka veidošanā izmantojuši dažādas krāsainas, dekoratīvās spalviņas, lentītes, mākslīgos ziedus un kaltētas vārpas. Vainagi pieejami dažādām gaumēm, sākot no greznākiem, kuru cena ir 4 eiro, līdz pat vienkāršākiem, kuru cena noslīd līdz pat 2 eiro robežām. Iespējams iegādāties arī vienkāršu vainaga pamatni, kuru paši, pēc saviem ieskatiem un patikas, var mājās izrotāt. Starp vainagiem pavīd arī skaisti kaltēto ziedu pušķīši, kuri katra mājokli priecēs vēl ilgāku laiku. 

Ja kāds vēl nav paspējis iegādāties labumus ziemai, tad tirgū vēl joprojām atrodamas vairākas kartupeļu šķirnes, sīpoli, burkāni, bietes, pētersīļu saknes un pupiņas.

Garām noteikti nevar paiet mazajiem, pašu audzētajiem redīsiem, kuru cena ir 80 centi par buntīti. Šis vitamīniem bagātais šķiedrvielu avots satur arī antioksidantus, kas labvēlīgi ietekmēs visu organismu kopumā. Tos var pievienot dažādiem salātiem, vai ēst svaigus un kraukšķīgus.

Ja rodas nepārvarama vēlme mazliet paslinkot virtuvē, tad starp dažādiem svaigajiem dārzeņiem un citiem labumiem, var atrast arī gatavus salātus, konservētus burciņās. Arī tos var izmantot kā piedevu pie gardas maltītes. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: K.Baumaņa 3 un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-15 Darba sākšanas datums: 2019-07-15 Kontaktpersona: Dace Amona Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri