Valmieras Ziņas

Arī Valmierā tirdzniecības centri šodien pagarina darbalaiku; iedzīvotāji steidz iepirkties pirms ierobežojumu ieviešanas

Jau ziņots, ka vakar, 17.decembrī, Ministru Kabinets lēma par stingrāku ierobežojumu ieviešanu no 21.decembra līdz 11.janvārim, būtiski ierobežojot nepārtikas preču tirdzniecību. Reaģējot uz valdības rīkojumu un paredzot pircēju plūsmas palielināšanos, lielākie tirdzniecības centri arī Valmierā piektdien pagarinājuši darbalaiku.

Tirdzniecības centrs “Valleta” būs atvērts līdz plkst. 22:00. Veikals-noliktava “Depo” šodien strādā no plkst. 7:30 līdz 23:00.

Savukārt “Maxima XX” veikalā Valmierā pagarināts darba laiks no plkst. 8:00 līdz 23:00 pirmssvētku periodā, no 21. līdz 23. decembrim, kā arī no 28. līdz 30. decembrim. Svētku dienās, no 24. līdz 25. decembrim, kā arī 31. decembrī un 1. janvārī Maxima veikalos Valmierā darba laiks tiks saīsināts. Plašāka informācija “Maxima” mājaslapā.

“Rimi” pagarinājis darba laiku “Rimi Hyper” veikalos Rīgā un vēl dažās pilsētās Latvijā, taču tas neattiecas uz veikaliem Valmierā.

Saimniecības preču veikals “Valrek” būs atvērts līdz plkst. 21:00.

Kā novēroja portāls “Valmieras Ziņas”, iedzīvotāji steidz izmantot pēdējo iespēju pirms Ziemassvētkiem un Jaunā gada iegādāties klātienē dažādas nepārtikas preces. Visas dienas garumā pilsētas maģistrālajās ielās vērojama palēnināta satiksme. Vairāk cilvēku ir tirdzniecības centros un veikalos. Pie mazākas platības veikaliem veidojas rindas uz ielas, lai varētu ievērot noteiktos ierobežojumus attiecībā uz vienam pircējam paredzēto kvadratūru. Līdzīga situācija tika novērota arī tirdzniecības centros, kur veidojās rindas, piemēram, pie “Pepco” veikala TC “Maxima XX”, kā arī TC “Valleta” pie Jāņa Rozes grāmatnīcas un veikala TET.

Kā stāsta pircēji, pie veikala-noliktavas “Depo” stāvlaukums dienas laikā bija piepildīts, taču atradās arī brīvas vietas. Pircēju skaits telpās bijis diezgan liels, taču vēl bijuši pieejami iepirkšanās rati, kas liecina, ka maksimālais pircēju skaits nebija sasniegts. 

Pēc novērojumiem, lielākā daļa pircēju ievēroja sejas aizsegu lietošanu, taču nevarētu teikt, ka visi precīzi ievēroja vismaz 2 metru distanci, jo sevišķi ejās starp preču plauktiem.

Lai arī pa dienu pircēju skaits tirdzniecības centros bija līdzīgs kā brīvdienās pirms Covid-19 pandēmijas, kad Latvijā varēja viesoties arī Igaunijas iedzīvotāji, sagaidāms, ka pēc darbadienas beigām iepirkties gribētāju pulks varētu strauji pieaugt. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā Biroja darbinieku metālapstrādes cehā SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dizaina metāla izstrādājumu ražošanas jomā - margas, kāpnes, mēbeles, nožogojumi, utt. Meklējam papildspēkus metāla apstrādes ceha ofisā. Amata pienākumi saistībā ar pasūtījumu apstrādi, tāmēšanu, komunikāciju ar klientu, komercpiedāvājumu sagatavošanu un nodošanu ražošanā, kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanu, utt. Galvenie amata pienākumi:  Komercpiedāvājumu sagatavošana – tāmēšana;  Pasūtījuma specifikācijas saskaņošana ar klientu, komunikācija ar klientu;  Kalkulāciju un komercpiedāvājumu sagatavošana;  Rēķinu reģistrēšana un izrakstīšana;  Materiālu un transporta pakalpojumu pasūtīšana;  Kvalitātes vadības sistēmas uzturēšana. Amata pienākumi var manīties atkarībā no darba pretendentu kompetences un iemaņām. Prasības darba pretendentiem:  3 gadu darba pieredze ofisa darbā, tirdzniecībā, projektu vadībā vai ražošanas darba organizēšanā;  Loģiskā domāšana, apķērība un pozitīva attieksme;  Labas komunikācijas prasmes - spēja brīvi un pārliecinoši komunicēt ar klientiem tiekoties klātienē, sazinoties pa tālruni vai elektroniski;  Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un rast risinājumu dažādās situācijās;  Vēlme strādāt metāla izstrādājumu ražošanas un tirdzniecības nozarē;  Prasmes darbam ar datoru. Par priekšrocību tiks uzskatīta:  Izpratne par tehniska darba organizēšanu, tāmēšanu;  Prasme strādāt ar kādu no projektēšanas datorprogrammām;  Spēja lasīt un saprast metāla izstrādājumu rasējumus un veikt vienkāršus labojumus vai papildinājumus. Atalgojums: uzsākot darbu 850EUR (bruto) = ~650EUR ( neto alga "uz rokas") Iespējams nepilnas slodzes darba laiks un/vai daļējs darbs no mājām. Darba vietas adrese: “Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300m no Rubenes baznīcas). Pieteikties iespējams: Sūtot motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu aigars@latmet.com vai aizpildot kontaktu formu mūsu mājas lapā http://www.latmet.eu/vakances/ Papildus info: Mēs šobrīd meklējam ofisa darbinieku ar labām komunikācijas spējām, tāpēc no pretendentiem sagaidām arī motivācijas vēstuli un/vai mazliet plašāku aprakstu par sevi. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-07 Kontaktpersona: Pieteikties var, aizpildot kontaktu formu http://www.latmet.eu/vakances, t. 29429956.

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE" (40900035103)  aicina darbā  APKOPĒJU filiālē "RŪJA” 1 amata vieta uz nenoteiktu laiku Prasības pretendentam: • Pamatizglītība. • Pieredze nav nepieciešama. • Spēja būt klientorientētam, nosvērtam, vērīgam, lojālam. Galvenie pienākumi: • Tīrīt telpas – slaucīt, mazgāt grīdas, sienas. • Veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar sanitāri tehniskajām prasībām. • Iztīrīt atkritumu tvertnes – iznest atkritumus, un ielikt tīru maisiņu. • Mazgāt logus un to rāmjus, palodzes. • Laistīt un kopt istabas augus. Piedāvājam: • Atalgojumu no EUR 500 bruto; • Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; • Darba pieredzi valsts pārvaldē; • Labus darba apstākļus; • Draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus; Darba vietas adrese: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjienas novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi "Apkopēja" sūtīt uz e-pastu: Nadezda.Graudina@vsaczemgale.gov.lv.  Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/privatuma-politika Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pansionāts Rūja, Jeri, Jeru pag., Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-14 Kontaktpersona: Jānis Flaksis Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri