Valmieras Ziņas

Arī Valmierā tirdzniecības centri šodien pagarina darbalaiku; iedzīvotāji steidz iepirkties pirms ierobežojumu ieviešanas

Lasīšanas laiks: 2 min

Jau ziņots, ka vakar, 17.decembrī, Ministru Kabinets lēma par stingrāku ierobežojumu ieviešanu no 21.decembra līdz 11.janvārim, būtiski ierobežojot nepārtikas preču tirdzniecību. Reaģējot uz valdības rīkojumu un paredzot pircēju plūsmas palielināšanos, lielākie tirdzniecības centri arī Valmierā piektdien pagarinājuši darbalaiku.

Tirdzniecības centrs “Valleta” būs atvērts līdz plkst. 22:00. Veikals-noliktava “Depo” šodien strādā no plkst. 7:30 līdz 23:00.

Savukārt “Maxima XX” veikalā Valmierā pagarināts darba laiks no plkst. 8:00 līdz 23:00 pirmssvētku periodā, no 21. līdz 23. decembrim, kā arī no 28. līdz 30. decembrim. Svētku dienās, no 24. līdz 25. decembrim, kā arī 31. decembrī un 1. janvārī Maxima veikalos Valmierā darba laiks tiks saīsināts. Plašāka informācija “Maxima” mājaslapā.

“Rimi” pagarinājis darba laiku “Rimi Hyper” veikalos Rīgā un vēl dažās pilsētās Latvijā, taču tas neattiecas uz veikaliem Valmierā.

Saimniecības preču veikals “Valrek” būs atvērts līdz plkst. 21:00.

Kā novēroja portāls “Valmieras Ziņas”, iedzīvotāji steidz izmantot pēdējo iespēju pirms Ziemassvētkiem un Jaunā gada iegādāties klātienē dažādas nepārtikas preces. Visas dienas garumā pilsētas maģistrālajās ielās vērojama palēnināta satiksme. Vairāk cilvēku ir tirdzniecības centros un veikalos. Pie mazākas platības veikaliem veidojas rindas uz ielas, lai varētu ievērot noteiktos ierobežojumus attiecībā uz vienam pircējam paredzēto kvadratūru. Līdzīga situācija tika novērota arī tirdzniecības centros, kur veidojās rindas, piemēram, pie “Pepco” veikala TC “Maxima XX”, kā arī TC “Valleta” pie Jāņa Rozes grāmatnīcas un veikala TET.

Kā stāsta pircēji, pie veikala-noliktavas “Depo” stāvlaukums dienas laikā bija piepildīts, taču atradās arī brīvas vietas. Pircēju skaits telpās bijis diezgan liels, taču vēl bijuši pieejami iepirkšanās rati, kas liecina, ka maksimālais pircēju skaits nebija sasniegts. 

Pēc novērojumiem, lielākā daļa pircēju ievēroja sejas aizsegu lietošanu, taču nevarētu teikt, ka visi precīzi ievēroja vismaz 2 metru distanci, jo sevišķi ejās starp preču plauktiem.

Lai arī pa dienu pircēju skaits tirdzniecības centros bija līdzīgs kā brīvdienās pirms Covid-19 pandēmijas, kad Latvijā varēja viesoties arī Igaunijas iedzīvotāji, sagaidāms, ka pēc darbadienas beigām iepirkties gribētāju pulks varētu strauji pieaugt. 

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri