Valmieras Ziņas

Arī šogad Valmierā būs pieejams grāmatu nodošanas punkts

Valmieras bibliotēka jau trešo vasaru Valmierā piedāvā lielisku piedāvājumu grāmatu lasītājiem, kolekcionāriem – piedāvāt savas grāmatas citiem interesentiem un maiņas ceļā iegūt savā īpašumā sev interesējošu literatūru, liecina Valmieras novada pašvaldības mājaslapā pieejamā informācija. 

“Vasara rit pilnā sparā, un grāmatu maiņas punkts atsāk savu darbību. Princips par apmaiņu saglabājas – atnesot savas grāmatas ar saturiski joprojām aktuālām un vērtīgām atziņām, saņemsiet tikpat daudz no maiņas punktā esošajām grāmatām. Piedāvāti apmaiņai tiks vairāk nekā 100 daiļdarbi,”

par grāmatu nodošanas un saņemšanas principu stāsta Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 12. klases skolnieks Ričards Štibe, kurš ir ieinteresēts piedalīties apmaiņas aktivitātēs un grāmatu maiņas ideju realizē jau kopš sākuma.

Šogad grāmatu maiņas punkts ir mainījis savu atrašanās vietu – visi interesenti 18. jūnijā, 16. jūlijā un 13. augustā no plkst. 10.00 līdz 14.00 ir laipni gaidīti terasē pie koncertzāles “Valmiera”.

Valmieras paviljonam jau vēsturiski ir bijusi liela saistība ar bibliotēku – 1913. gadā šeit tika ierīkota bezalkoholiskā bufete un grāmatu galds. Zināmu laika periodu telpas kalpojušas arī par Tautas bibliotēkas mājvietu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri