Valmieras Ziņas

Arī šajā pavasarī netiks atsākti gājēju-velosipēdistu celiņa būvdarbi pie Viestura laukuma

Arī šajā pavasarī netiks turpināti 2016.gada septembrī uzsāktie apgaismota gājēju-velosipēdistu celiņa būvdarbi reģionālā autoceļa Valmiera-Rūjiena-Igaunijas robeža (Unguriņi) (P17) posmā no 1,7-2,2 km, Burtnieku novadā, Valmieras pagastā pie Viestura laukuma, informēja VAS “Latvijas valsts ceļi”  (LVC) komunikācijas daļas vadītāja Anna Kononova.

Portāls “Valmieras Ziņas” jau rakstīja, ka velosipēdistu celiņa ierīkošanas darbus iesāka veikt SIA “Tilts”, kas konkursa kārtībā ir ieguva tiesības būvēt veloceļu par līgumcenu 307 750 eiro, tajā skaitā PVN.  SIA “Tilts” 2016.gada rudenī iekavēja būvdarbus, bet 2017.gada pavasarī neatsāka tos savlaicīgi un nāca ar iniciatīvu lauzt līgumu par veloceliņa būvdarbu veikšanu. LVC nepiekrita būvuzņēmēja argumentācijai, norādot, ka uzņēmums nepamatoti kavējis būvdarbus. LVC nepiekrita līguma laušanai, pusēm vienojoties. Būvuzņēmējam bija jāveic būvlaukumā konservācijas darbi, kā arī jānomaksā līgumā paredzētie līgumsodi.

LVC strīds ar SIA “Tilts” aizkavēja jauna iepirkuma izsludināšanu. 2017. gada jūnijā rakstījām, ka būvdarbi varētu tikt pabeigti līdz gada beigām vai 2018.gada vasarā. Taču būvdarbi joprojām nav atsākušies un, kā informēja Anna Kononova, pat nav izsludināts jauns iepirkums. LVC pārstāve prognozēja, ka darbus objektā varēs atsākt šoruden vai nākamā gada sākumā. Tuvākā mēneša laikā plānots izsludināt iepirkumu. “Ļoti ceram, ka iepirkums ies raiti un nebūs aizķeršanās –  būvnieki pieteiksies, piedāvātā cena būs adekvāta un nebūs pārsūdzību. Taču objekts ir neliels un pinķerīgs, parasti nav daudz gribētāju,” pauda bažas Anna Kononova.

Jau ziņots, ka būvdarbu ietvaros ir paredzēta gājēju velosipēdistu celiņa izbūve, vecā apgaismojuma demontāža un jauna izbūve, lietusūdens kanalizācijas izbūve, apzaļumošana, kā arī autobusu pieturvietu paplašināšana un labiekārtošana. 

Topošais veloceliņš savienos Valmieras pilsētas veloceliņu ar pašreiz autoceļā Inčukalns—Valmiera—Igaunijas robeža (Valka)(A3) posmā no 72,3-73,2 km uzbūvēto veloceliņu, kas tālāk turpinās līdz sporta kompleksam ar BMX trasi Valmieras pagasta “Avotos”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri