Valmieras Ziņas

Arī Burtnieku novada pašvaldība Vidzemes Uzņēmēju dienās piedalīsies jau trešo reizi

Burtnieku novada stends Vidzemes Uzņēmēju dienās šogad būs apskatāms jau trešo reizi. Izstādē 16.maijā un 17.maijā novada stendā būs apskatāms novada uzņēmumu, saimniecību un amatnieku piedāvājums. Jau ziņojām, ka arī Kocēnu novada piedāvājums izstādē tiks izrādīts jau trešo gadu.

Lai uzzinātu vairāk par novada plāniem izstādē, portāls “Valmieras Ziņas” aprunājās ar novada pašvaldības Attīstības projektu vadītāju Jūliju Villi.

Kādēļ, Jūsuprāt, izstāde ir vieta, kur iepazīstināt novada pašvaldību un novadu kopumā?

Esam lepni par novada uzņēmējiem, par viņu veiksmēm un vēlmi attīstīties, tāpēc izstāde ir vieta, kur iepazīstināt Burtnieku novadu caur amatu prasmēm, garšu, smaržu un aktīvo atpūtu.

Kā Burtnieku novads gatavojas izstādei, lai maksimāli izmantotu visas tās sniegtās iespējas?

Burtnieku novada pašvaldība nodrošina iespēju uzņēmumiem bez maksas prezentēt sevi un savu produkciju vienotajā Burtnieku novada stendā.

Kāds būs Burtnieku novada piedāvājums izstādē?

Izstādes laikā SIA “Valmiermuižas alus” piedāvās degustācijai gardo Valmiermuižas alu un gaidīsim arī jaunumus, Z/s “Adzelvieši” piedāvās kaņepju smalko un rupjo aizdaru, kaņepju pulveri un eļļu, Z/s “Dulbeņi” no savas bioloģiskās saimniecības piedāvās skujkoku mežā audzētas šitaki sēnes un medus produktus, Z/s “Rūķīši” cienās ar  gardiem liellopu gaļas izstrādājumiem, aktīvi atpūsties un izklaidēties varēs, uzspēlējot mini golfu no atpūtas kompleksa “Avoti”, izjādes ar zirgiem piedāvās SIA “Valmiermuižas pils”, savukārt amatniecības ražojumus varēs iepazīt kopā ar Rencēnu aušanas darbnīcu. SIA “Vidzemes logi” prezentēs logu ražotni. Savukārt par atpūtas iespējam pie Burtnieka ezera pastāstīs kempinga “Ezerpriedes” pārstāvji un Burtnieku novada pašvaldības tūrisma speciālisti.

Ar ko šī gada Burtnieku novada piedāvājums atšķirsies, kas būs jauns?

Jaunumi Burtnieku novada stendā: SIA „Vidzemes logi” ar lepnumu piedāvās Latvijā, tepat Vidzemē ražotus energoefektīvus, augstas kvalitātes PVC logus un durvis; Kempings „Ezerpriedes” piedāvās aktīvā tūrisma iespējas pie Burtnieka ezera; Burtnieku novada pašvaldības speciālisti pastāstīs par tūrisma iespējām, jaunumiem un aktualitātēm Burtnieku novadā.

Ar ko Vidzemes Uzņēmēju dienas ir īpašas Burtnieku novadam?

Izstāde ir iespēja parādīt mūsu uzņēmējus, atbalstīt tos un dot iespēju attīstīties, kā arī gūt jaunus klientus.

Kāds būtu Burtnieku novada pašvaldības vēlējums pārējiem izstādes dalībniekiem? 

Pārējiem izstādes dalībniekiem novēlam, lai šis pasākums kļūtu par mūsu kopīgu tradīciju. Novēlam dalībniekiem veiksmi un daudz jaunu ideju turpmākai attīstībai!

 

 

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri