Valmieras Ziņas

Arī Burtnieku novada pašvaldība Vidzemes Uzņēmēju dienās piedalīsies jau trešo reizi

Burtnieku novada stends Vidzemes Uzņēmēju dienās šogad būs apskatāms jau trešo reizi. Izstādē 16.maijā un 17.maijā novada stendā būs apskatāms novada uzņēmumu, saimniecību un amatnieku piedāvājums. Jau ziņojām, ka arī Kocēnu novada piedāvājums izstādē tiks izrādīts jau trešo gadu.

Lai uzzinātu vairāk par novada plāniem izstādē, portāls “Valmieras Ziņas” aprunājās ar novada pašvaldības Attīstības projektu vadītāju Jūliju Villi.

Kādēļ, Jūsuprāt, izstāde ir vieta, kur iepazīstināt novada pašvaldību un novadu kopumā?

Esam lepni par novada uzņēmējiem, par viņu veiksmēm un vēlmi attīstīties, tāpēc izstāde ir vieta, kur iepazīstināt Burtnieku novadu caur amatu prasmēm, garšu, smaržu un aktīvo atpūtu.

Kā Burtnieku novads gatavojas izstādei, lai maksimāli izmantotu visas tās sniegtās iespējas?

Burtnieku novada pašvaldība nodrošina iespēju uzņēmumiem bez maksas prezentēt sevi un savu produkciju vienotajā Burtnieku novada stendā.

Kāds būs Burtnieku novada piedāvājums izstādē?

Izstādes laikā SIA “Valmiermuižas alus” piedāvās degustācijai gardo Valmiermuižas alu un gaidīsim arī jaunumus, Z/s “Adzelvieši” piedāvās kaņepju smalko un rupjo aizdaru, kaņepju pulveri un eļļu, Z/s “Dulbeņi” no savas bioloģiskās saimniecības piedāvās skujkoku mežā audzētas šitaki sēnes un medus produktus, Z/s “Rūķīši” cienās ar  gardiem liellopu gaļas izstrādājumiem, aktīvi atpūsties un izklaidēties varēs, uzspēlējot mini golfu no atpūtas kompleksa “Avoti”, izjādes ar zirgiem piedāvās SIA “Valmiermuižas pils”, savukārt amatniecības ražojumus varēs iepazīt kopā ar Rencēnu aušanas darbnīcu. SIA “Vidzemes logi” prezentēs logu ražotni. Savukārt par atpūtas iespējam pie Burtnieka ezera pastāstīs kempinga “Ezerpriedes” pārstāvji un Burtnieku novada pašvaldības tūrisma speciālisti.

Ar ko šī gada Burtnieku novada piedāvājums atšķirsies, kas būs jauns?

Jaunumi Burtnieku novada stendā: SIA „Vidzemes logi” ar lepnumu piedāvās Latvijā, tepat Vidzemē ražotus energoefektīvus, augstas kvalitātes PVC logus un durvis; Kempings „Ezerpriedes” piedāvās aktīvā tūrisma iespējas pie Burtnieka ezera; Burtnieku novada pašvaldības speciālisti pastāstīs par tūrisma iespējām, jaunumiem un aktualitātēm Burtnieku novadā.

Ar ko Vidzemes Uzņēmēju dienas ir īpašas Burtnieku novadam?

Izstāde ir iespēja parādīt mūsu uzņēmējus, atbalstīt tos un dot iespēju attīstīties, kā arī gūt jaunus klientus.

Kāds būtu Burtnieku novada pašvaldības vēlējums pārējiem izstādes dalībniekiem? 

Pārējiem izstādes dalībniekiem novēlam, lai šis pasākums kļūtu par mūsu kopīgu tradīciju. Novēlam dalībniekiem veiksmi un daudz jaunu ideju turpmākai attīstībai!

 

 

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri