Valmieras Ziņas

Arī Burtnieku novada pašvaldība Vidzemes Uzņēmēju dienās piedalīsies jau trešo reizi

Lasīšanas laiks: 2 min

Burtnieku novada stends Vidzemes Uzņēmēju dienās šogad būs apskatāms jau trešo reizi. Izstādē 16.maijā un 17.maijā novada stendā būs apskatāms novada uzņēmumu, saimniecību un amatnieku piedāvājums. Jau ziņojām, ka arī Kocēnu novada piedāvājums izstādē tiks izrādīts jau trešo gadu.

Lai uzzinātu vairāk par novada plāniem izstādē, portāls “Valmieras Ziņas” aprunājās ar novada pašvaldības Attīstības projektu vadītāju Jūliju Villi.

Kādēļ, Jūsuprāt, izstāde ir vieta, kur iepazīstināt novada pašvaldību un novadu kopumā?

Esam lepni par novada uzņēmējiem, par viņu veiksmēm un vēlmi attīstīties, tāpēc izstāde ir vieta, kur iepazīstināt Burtnieku novadu caur amatu prasmēm, garšu, smaržu un aktīvo atpūtu.

Kā Burtnieku novads gatavojas izstādei, lai maksimāli izmantotu visas tās sniegtās iespējas?

Burtnieku novada pašvaldība nodrošina iespēju uzņēmumiem bez maksas prezentēt sevi un savu produkciju vienotajā Burtnieku novada stendā.

Kāds būs Burtnieku novada piedāvājums izstādē?

Izstādes laikā SIA “Valmiermuižas alus” piedāvās degustācijai gardo Valmiermuižas alu un gaidīsim arī jaunumus, Z/s “Adzelvieši” piedāvās kaņepju smalko un rupjo aizdaru, kaņepju pulveri un eļļu, Z/s “Dulbeņi” no savas bioloģiskās saimniecības piedāvās skujkoku mežā audzētas šitaki sēnes un medus produktus, Z/s “Rūķīši” cienās ar  gardiem liellopu gaļas izstrādājumiem, aktīvi atpūsties un izklaidēties varēs, uzspēlējot mini golfu no atpūtas kompleksa “Avoti”, izjādes ar zirgiem piedāvās SIA “Valmiermuižas pils”, savukārt amatniecības ražojumus varēs iepazīt kopā ar Rencēnu aušanas darbnīcu. SIA “Vidzemes logi” prezentēs logu ražotni. Savukārt par atpūtas iespējam pie Burtnieka ezera pastāstīs kempinga “Ezerpriedes” pārstāvji un Burtnieku novada pašvaldības tūrisma speciālisti.

Ar ko šī gada Burtnieku novada piedāvājums atšķirsies, kas būs jauns?

Jaunumi Burtnieku novada stendā: SIA „Vidzemes logi” ar lepnumu piedāvās Latvijā, tepat Vidzemē ražotus energoefektīvus, augstas kvalitātes PVC logus un durvis; Kempings „Ezerpriedes” piedāvās aktīvā tūrisma iespējas pie Burtnieka ezera; Burtnieku novada pašvaldības speciālisti pastāstīs par tūrisma iespējām, jaunumiem un aktualitātēm Burtnieku novadā.

Ar ko Vidzemes Uzņēmēju dienas ir īpašas Burtnieku novadam?

Izstāde ir iespēja parādīt mūsu uzņēmējus, atbalstīt tos un dot iespēju attīstīties, kā arī gūt jaunus klientus.

Kāds būtu Burtnieku novada pašvaldības vēlējums pārējiem izstādes dalībniekiem? 

Pārējiem izstādes dalībniekiem novēlam, lai šis pasākums kļūtu par mūsu kopīgu tradīciju. Novēlam dalībniekiem veiksmi un daudz jaunu ideju turpmākai attīstībai!

 

 

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri