Valmieras Ziņas

Ar vairākām pārspēlēm noskaidrojas uzvarētāji erudīcijas spēlē „Zini! Mini! Uzmini!”

Otrdien, 24.septembrī, Valmieras 5.vidusskolā sākās otrā sezona erudīcijas spēlei „Zini! Mini! Uzmini!”. Jāteic, ka tā uzņem arvien lielākus apgriezienus! Skolēnu dome visu vasaru ir cītīgi strādājusi, jo ir sagatavoti ne tikai dažnedažādi āķīgi jautājumi, bet sameklēta vesela rinda nopietnu sponsoru: Dailes teātris, Dzintaru koncertzāle, Rīgas Motormuzejs, „Aldaris” utt., bet galvenā balva – vizīte visai komandai pie Daces Melbārdes Eiropas Parlamentā Briselē. Šo ekskursiju iegūs tā komanda, kas astoņu spēļu laikā būs nopelnījusi visvairāk punktu.

Kā parasti, spēli raiti vadīja Valmieras 5.vidusskolas psiholoģe Inita Trapāne. Spēlē piedalījās gan komandas no pašiem pirmsākumiem, gan pavisam svaigas: „Federi&Co”, „DVS”, „Cepumiņi”, „Novadmērnieks” u.c. Tēmas daudzveidīgas, tā teikt, dažādiem vecumiem, gaumēm un interesēm: „Ēdienu vārdnīca”, „BMX”, „Apavi”, „Koki”, „Liepiņi” u.c. Dažiem dzirdēti, dažiem nezināmi vai aizmirsti bija tādi svešvārdi kā bujabēze, brioša, Japānas aukuba u.c. Pirms tam neviens nevarēja iedomāties, ka zem tēmas „Zivis” slēpjas jautājums par Ingmāra Līdakas pašreizējo amatu, neviena komanda laikam nebija tik muzikāla, lai izvēlētos tēmu „Notis”, savukārt ātri aizripoja tēma „Auto”. Uz visiem 5 spēles organizatoru jautājumiem tēmā „Kas kopīgs?” pareizi atbildēja komanda „Pārcēlāji”, tomēr gala atbilde arī viņiem palika neuzminēta.

Lai noskaidrotu olimpisko sešinieku, spēles noslēgums izvērtās ļoti spraigs, pārspēle bija jāveic komandai „Bez nosaukuma” un „Piecīšiem”, kā arī „Pārcēlājiem” un „DVS”.

Godpilno 1.vietu ar 1110 punktiem ieguva „Florbola mammas”. Viņas dāvanā izvēlējās Dzintaru koncertzāles sarūpēto balvu.

2.-3. vietā – „Bez nosaukuma” un „Piecīši” (1025 p.)

4.vietā – „Nerātnās vāveres un riekstkodis”

5.vietā – „nJoy”

6.vietā – „DVS”

Uz tikšanos 29.oktobrī!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri