Ar uzvaru pie pārpildītām tribīnēm “Valmiera Glass ViA” uzsāk sezonu

Piektdien, 6. oktobrī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti aizvadīja šīs sezonas pirmo spēli Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā. Divu Vidzemes komandu duelī pērnās sezonas turnīra vicečempioniem, ar rezultātu 78:68, izdevās pārspēt nopietni nokomplektēto “Gulbenes Buki/BJSS”.

Uz sezonas pirmo spēli Vidzemes Olimpiskajā centrā bija ieradušies vairāk līdzjutēju nekā vietu tribīnēs, tādēļ daļa no skatītājiem spēli pavadīja stāvot kājās. Tāds atbalsts bija liels dzinulis basketbolistiem demonstrēt labu sniegumu laukumā. Taču vēl pirms spēles sākuma “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” īpaši pateicās Sandim Bukšam, Rinaldam Mihailovam un Rolandam Eglītim par ilggadīgu ieguldījumu komandas attīstībā. Šobrīd puiši, pēc Vidzemes Augstskolas absolvēšanas, metušies jaunos izaicinājumos.

Pats spēles sākums nedaudz sekmīgāks izdevās ar pieciem, LBL augstākajā divīzijā pieredzi guvušiem, spēlētājiem, pastiprinātā “Gulbenes Buki/BJSS” komandā. Pieredzes un panākumiem bagātie buki, Raimonds Gabrāns un Pāvels Veselovs, mača ievadā palīdzēja savai komandai iegūt vadības grožus, bet “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēlētāji neatlaidīsi cīnījās aizsardzībā, pa reizei skaisti pretinieku metienus bloķējot Tomam Kohanovam un Jānim Engeram. Pirmās ceturtdaļas izskaņā Ervīns Ivanovs raidīja grozā metienu no tālās distances, sadeldējot mājinieku deficītu līdz minimumam – 12:13.

Otro ceturtdaļu ar precīzu trejaci iesāka Renārs Apsītis, ievadot valmieriešu izrāvienu, kas pēc nospēlētām divām minūtēm ļāva “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” atrasties vadībā ar astoņu punktu pārsvaru. Viesi balto karogu neizkāra, līdz ceturtdaļas vidum izlīdzinot rezultātu un pat iegūstot minimālu vadību. Taču pirmā puslaika izskaņā lieliski nospēlēja Reinis Ermansons un Jānis Engers, ļaujot savai komandai pārtraukumā doties ar labvēlīgu rezultātu 35:28.

Spēles otrajā daļā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēja saglabāt pārsvaru, nedodot iespēju gulbeniešiem pārņemt mača vadību. Trešā ceturkšņa vidū groza apakšā vairākkārt precīzs bija Klāvs Dubults, bet Toma Kohanova precīzie soda metieni ceturtdaļas beigās ļāva Valmieras studentiem saglabāt piecu punktu vadību. Rezultāts pirms noslēdzošās ceturtdaļas 54:49.

Spēles noslēdzošajā desmitminūtē studenti spēlēja droši, platiem soļiem, dodoties pretī uzvarai. Ļoti svarīgus piecus punktus ceturtās ceturtdaļas vidū guva “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” šīs sezonas sastāvu pastiprinājušais Valters Liepiņš. Savukārt Jāņa Engera trejacis trīs minūtes līdz mača beigām panāca rezultātu 71:59. Spēles izskaņā gulbeniešu centieni maču glābt rezultātu nedeva, Roberta Zeiles un Sanda Amoliņa trenētajai “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sezonu uzsākot ar panākumu – 78:68.

Par spēles rezultatīvāko spēlētāju ar 17 gūtiem punktiem kļuva Jānis Engers, savukārt viesu rindās ar 15 punktiem un 11 izcīnītām bumbām zem groza produktīvākais bija sešas sezonas LBL augstākajā divīzijā aizvadījušais Ingars Aizpurs.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstkola” – “Gulbenes Buki/BJSS” 78:68 (12:13, 23:15, 19:21, 24:19)

Engers 17, Ermansons 12, Dubults 11, Ivanovs 11, Liepiņš 10, Grīnbergs 9 (9 ab, 5 rp), Kohanovs 5, Apsītis 3, Ābols

Valmieras tehnikums aicina darbā METĀLAPSTRĀDES SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1402 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Metālapstrādes skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras tehnikums aicina darbā INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1259 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “IKT skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)