Valmieras Ziņas

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu noslēgusies Kocēnu novada skriešanas seriāla 2019. gada rudens sezona

Pirmdien, 11. novembrī, ar Lāčplēša dienas skrējienu noslēdzās Kocēnu novada skriešanas seriāla 2019. gada rudens sezona, kas šoreiz piecu posmu garumā, no 3. oktobra līdz 31. oktobrim, norisinājās Kocēnos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Sacensību organizatori skrējējiem un nūjotājiem bija sarūpējuši pārsteigumu, izveidojot trasi vietā, ko ikdienā reti kurš apmeklē, un radot taku skriešanas atmosfēru – bija gan kalni, gan lejas, gan dažādi slīpumi. Seriāla sākumā trasi klāja raibas rudens lapas, savukārt tā noslēgumā asas izjūtas sagādāja lietavas un reizumis arī sniegs, kas skriešanu padarīja vēl interesantāku un brīžiem arī izaicinošu.

Kopš 2016. gada rudens, kad, sanākot kopā aktīvās atpūtas entuziastiem, Sietiņiezī pirmo reizi notika Kocēnu novada skriešanas seriāls “Cilpas”, sacensības norisinājušās septiņās Kocēnu novada vietās – Sietiņiezī, Zilākalnā, Vaidavā, Rubenē, Dikļos, Bērzainē un Kocēnos.

Salīdzinājumā ar aizvadītajiem posmiem, “Kocēnu Cilpas 2019” bija viskuplāk apmeklētākās, kurās lielākā daļa dalībnieku bija bērni un jaunieši, kas ir arī šo sacensību izveidošanas pamatideja – veicināt bērnu un jauniešu iesaisti aktīvā un veselīgā brīvā laika pavadīšanā. Sacensībās aktīvi piedalījās Valmieras Bērnu sporta skola kopā ar treneri Paulu Rozenvaldi, kā arī bija pārstāvēta Kocēnu sporta skola.

Sacensībās “Kocēnu Cilpas 2019” kopumā startēja 203 dalībnieki, no kuriem 54 sportisti, spītējot mainīgajiem laikapstākļiem, godam pieveica visus piecus sacensību seriāla posmus, par ko arī viņiem pateicamies! Šie sportisti ir: Gunita Cīrule, Evija Soročina, Ina Mīlenberga, Vita Zariņa, Laine Kīna, Vija Rumba, Ance Rumba, Ketija Rumba, Amanda Linda Hohlova, Samanta Zeibarte, Sāra Šmagre, Laura Lezdiņa, Keita Giptere, Kate Krusta, Sanija Ramona Ābeltiņa, Karīna Ņikuļina, Ksenija Avotiņa, Sandija Rumba, Asnāte Pēlmane, Sāra Agnese Brantiņa, Inese Kokorēviča, Karīna Lezdiņa, Kitija Līgate, Agnese Allika, Kristīne Eglīte, Dace Demme-Vimba, Dace Liepiņa, Inga Vīksna, Gunta Jaunkampe, Andris Āboliņš, Mareks Ķerpe, Kārlis Siliņš, Rolands Ķerpe, Ralfs Grabis, Kristers Fogels, Reinis Eglītis, Jānis Siliņš, Ginters Lūsa, Gustavs Eduards Puriņš, Artis Matīss Fogels, Renārs Kociņš Lielupe, Adrians Kīns, Markus Mīlenbergs, Niks Balgalvis, Atis Saulīts, Edgars Kokorēvičs, Roberts Siliņš, Mārtiņš Ķerpe, Reinis Zeibarts, Jānis Balgalvis, Edgars Antēns, Aivis Gailītis, Valdis Tilts un Raitis Lērme.

Pēc Lāčplēša dienas skrējiena 11. novembra vakarā, kurā piedalījās 173 dalībnieki, izgaismotajā Kokmuižas promenādē tika sveikti “Kocēnu Cilpu 2019” kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvēji visās vecuma grupās, kā arī izlozes veidā pie sacensību atbalstītāju aktīvās atpūtas centra “Eži” sarūpētajām balvām tika sprinta etapa ātrākie veicēji sieviešu un vīriešu konkurencē – Lelde Treimane un Niks Balgalvis.

Sacensību organizatori saka paldies kocēniešiem – Mikum Krišānam, kurš atļāva izmantot sava īpašuma teritoriju “Kocēnu Cilpu 2019” norisei, Ģirtam Vanagam par dalību Lāčplēša dienas skrējiena trases izveidē un sacensību organizēšanā un Agrim Liepiņam, kurš kopā ar organizatoru komandu ir kopš sacensību pirmsākumiem un paveica neizmērojamu darbu, izveidojot “Kocēnu Cilpas 2019” trasi.

Aktīvās atpūtas un sportošanas sezona Kocēnu novadā turpināsies arī ziemā, kad piemērotu laikapstākļu gadījumā norisināsies slēpošanas sacensības “Ziemas Cilpas”, un 2020. gada martā sāksies jaunā skriešanas seriāla “Cilpas 2020” sezona.

Sacensību rezultāti un fotogalerijas publicētas www.kocenunovads.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri