Valmieras Ziņas

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu noslēgusies Kocēnu novada skriešanas seriāla 2019. gada rudens sezona

Pirmdien, 11. novembrī, ar Lāčplēša dienas skrējienu noslēdzās Kocēnu novada skriešanas seriāla 2019. gada rudens sezona, kas šoreiz piecu posmu garumā, no 3. oktobra līdz 31. oktobrim, norisinājās Kocēnos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Sacensību organizatori skrējējiem un nūjotājiem bija sarūpējuši pārsteigumu, izveidojot trasi vietā, ko ikdienā reti kurš apmeklē, un radot taku skriešanas atmosfēru – bija gan kalni, gan lejas, gan dažādi slīpumi. Seriāla sākumā trasi klāja raibas rudens lapas, savukārt tā noslēgumā asas izjūtas sagādāja lietavas un reizumis arī sniegs, kas skriešanu padarīja vēl interesantāku un brīžiem arī izaicinošu.

Kopš 2016. gada rudens, kad, sanākot kopā aktīvās atpūtas entuziastiem, Sietiņiezī pirmo reizi notika Kocēnu novada skriešanas seriāls “Cilpas”, sacensības norisinājušās septiņās Kocēnu novada vietās – Sietiņiezī, Zilākalnā, Vaidavā, Rubenē, Dikļos, Bērzainē un Kocēnos.

Salīdzinājumā ar aizvadītajiem posmiem, “Kocēnu Cilpas 2019” bija viskuplāk apmeklētākās, kurās lielākā daļa dalībnieku bija bērni un jaunieši, kas ir arī šo sacensību izveidošanas pamatideja – veicināt bērnu un jauniešu iesaisti aktīvā un veselīgā brīvā laika pavadīšanā. Sacensībās aktīvi piedalījās Valmieras Bērnu sporta skola kopā ar treneri Paulu Rozenvaldi, kā arī bija pārstāvēta Kocēnu sporta skola.

Sacensībās “Kocēnu Cilpas 2019” kopumā startēja 203 dalībnieki, no kuriem 54 sportisti, spītējot mainīgajiem laikapstākļiem, godam pieveica visus piecus sacensību seriāla posmus, par ko arī viņiem pateicamies! Šie sportisti ir: Gunita Cīrule, Evija Soročina, Ina Mīlenberga, Vita Zariņa, Laine Kīna, Vija Rumba, Ance Rumba, Ketija Rumba, Amanda Linda Hohlova, Samanta Zeibarte, Sāra Šmagre, Laura Lezdiņa, Keita Giptere, Kate Krusta, Sanija Ramona Ābeltiņa, Karīna Ņikuļina, Ksenija Avotiņa, Sandija Rumba, Asnāte Pēlmane, Sāra Agnese Brantiņa, Inese Kokorēviča, Karīna Lezdiņa, Kitija Līgate, Agnese Allika, Kristīne Eglīte, Dace Demme-Vimba, Dace Liepiņa, Inga Vīksna, Gunta Jaunkampe, Andris Āboliņš, Mareks Ķerpe, Kārlis Siliņš, Rolands Ķerpe, Ralfs Grabis, Kristers Fogels, Reinis Eglītis, Jānis Siliņš, Ginters Lūsa, Gustavs Eduards Puriņš, Artis Matīss Fogels, Renārs Kociņš Lielupe, Adrians Kīns, Markus Mīlenbergs, Niks Balgalvis, Atis Saulīts, Edgars Kokorēvičs, Roberts Siliņš, Mārtiņš Ķerpe, Reinis Zeibarts, Jānis Balgalvis, Edgars Antēns, Aivis Gailītis, Valdis Tilts un Raitis Lērme.

Pēc Lāčplēša dienas skrējiena 11. novembra vakarā, kurā piedalījās 173 dalībnieki, izgaismotajā Kokmuižas promenādē tika sveikti “Kocēnu Cilpu 2019” kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvēji visās vecuma grupās, kā arī izlozes veidā pie sacensību atbalstītāju aktīvās atpūtas centra “Eži” sarūpētajām balvām tika sprinta etapa ātrākie veicēji sieviešu un vīriešu konkurencē – Lelde Treimane un Niks Balgalvis.

Sacensību organizatori saka paldies kocēniešiem – Mikum Krišānam, kurš atļāva izmantot sava īpašuma teritoriju “Kocēnu Cilpu 2019” norisei, Ģirtam Vanagam par dalību Lāčplēša dienas skrējiena trases izveidē un sacensību organizēšanā un Agrim Liepiņam, kurš kopā ar organizatoru komandu ir kopš sacensību pirmsākumiem un paveica neizmērojamu darbu, izveidojot “Kocēnu Cilpas 2019” trasi.

Aktīvās atpūtas un sportošanas sezona Kocēnu novadā turpināsies arī ziemā, kad piemērotu laikapstākļu gadījumā norisināsies slēpošanas sacensības “Ziemas Cilpas”, un 2020. gada martā sāksies jaunā skriešanas seriāla “Cilpas 2020” sezona.

Sacensību rezultāti un fotogalerijas publicētas www.kocenunovads.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt laipnu un profesionālu klientu apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu tirdzniecības zālē Pārbaudīt preču aprakstu un derīguma termiņu atbilstību uz precēm Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus (kases sektorā strādājošajiem) Atalgojums: 3.10 EUR/h – 3.50 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.20 EUR/h – 7.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu Piesakies, sūtot savu CV ar norādi "Pārdevējs_Valmiera, Fabrikas 2" uz e-pastu personals@rimibaltic.com vai zvanot uz 80007464. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Fabrikas iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com, 80007464

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU (profesijas kods 233001, līdz 1,1 slodzei (drīkst pieteikties arī mazākai slodzei), darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) uz nenoteiktu laiku. Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir motivācija: īstenot pamatizglītības un vidējās izglītības standartu svešvalodās; mācīties un praksē īstenot pilnveidoto mācību saturu un pieeju; individuālam darbam ar skolēniem ar augstiem mācību sasniegumiem; diferencētam darbam klasē; un ja Tev ir: atbilstoša profesionālā kvalifikācija; valsts valodas prasme augstākajā līmenī; augsta saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā; prasme sadarboties ar kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem; mēs piedāvājam: pilnu darba laiku (līdz 27 kontaktstundām nedēļā) atalgojumu no 900 līdz 908 euro mēnesī par 1 slodzi (21 kontaktstundu nedēļā) pirms nodokļu nomaksas; papildus valsts ģimnāzijas piemaksu; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas; darbu profesionālā un radošā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2019.gada 27.decembrim personīgi (adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) vai e-pastā vpvg@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64235793, 29502385. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf . Profesija: PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopijas iesniegt pers. vai sūtīt uz vpvg@valmiera.edu.lv; t. 29502385.

Mūsu partneri