Valmieras Ziņas

Ar Pasaules čempiones Stūriškas dalību Valmierā notiks Ziemeļvalstu BMX čempionāts

Lasīšanas laiks: 2 min

Sestdien Valmierā vairāk nekā 420 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Norvēģijas startēs Ziemeļvalstu BMX čempionātā. Dalībnieku vidū redzēsim arī šovasar Glāzgovā zelta medaļu pasaules junioru čempionātā izcīnījušo Veroniku Moniku Stūrišku. Svētdien turpat norisināsies “Crystal Dent” BMX Latvijas kausa 8. posma sacensības, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Ziemeļvalstu BMX čempionāts norisinās jau vairākus gadus, tomēr Latvija šīs sacensības uzņems pirmo reizi. Par norises vietu izvēlēts mūsu valsts vadošais BMX centrs – Māra Štromberga BMX trase “Valmiera”. Sacensībām prestižu piešķirs arī UCI C1 kategorijas statusa iegūšana. Tas nozīmē, ka šeit varēs saņemt UCI pasaules ranga punktus. 

Sacensībās redzēsim vairāk nekā 420 sportistus. Bez Latvijas klubu pārstāvjiem, dalību apstiprinājuši arī braucēji no Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Norvēģijas. No mūsu valsts pārstāvjiem startēs visi šobrīd vadošie  braucēji. Elites vīru grupā uz starta līnijas redzēsim Latvijas čempionu Kristenu Krīgeru (“Mītavas kumeļi”) un vicečempionu Mikusu Strazdiņu (“AKSSC Valmiera/ Tālava”). 

Konkurenci abiem piedos mūsu vadošie U23 sportisti ar Kārli Pedraudzi un Mārtiņu Emīlu Treimani (abi “AKSSC Valmiera/ Tālava”) priekšgalā. Latvijas sportistiem lielāko konkurenci elitē sola izrādīt norvēģi ar savu līderi un stabilu Eiropas kausa braucēju – Sebastianu Aslarūdu priekšgalā. Uzvarētājs tiks noteikts trīs braucienu summā.

Junioru grupā gana lielā konkurencē izteiktais Latvijas līderis un sacensību galvenais favorīts ir “BMX Rīga/ RRS” braucējs Edgars Langmanis, kurš šosezon kļuva ne tikai par Latvijas, bet arī Eiropas čempionu. 

Dāmu konkurencē kopā startēs gan elites, gan U23 un arī junioru sportistes. Lielākā uzmanība neapšaubāmi veltāma Pasaules čempionei junioru grupā Veronikai Monikai Stūriškai (“Silvas ziķeri/ Smiltenes BJSS”). Veronikai šīs būs pirmās sacensības pēc aizvadītā pasaules čempionāta. Konkurenci viņai sagādāt gatava kluba biedrene un mūsu vadošā elites braucēja Vineta Pētersone, talantīgā juniore Paula Kibare un arī kaimiņvalstu braucējas.

Tradicionāli aizraujošas un sīvas cīņas gaidāmas arī jaunatnes, bērnu un amatieru klasēs, kas sastāda pārliecinoši lielāko dalībnieku daļu. Sacensību sākums Štromberga trasē gaidāms pulksten 11:00. 

Svētdien turpat norisināsies lielu popularitāti ieguvušais “Crystal Dent” BMX Latvijas kauss. No pulksten 11:00 ikvienam būs iespēja vērot aizraujošas un spraigas astotā posma sacensības, kurās startēs vairāk nekā 420 sportistu. 

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri