Valmieras Ziņas

Ar Pasaules čempiones Stūriškas dalību Valmierā notiks Ziemeļvalstu BMX čempionāts

Lasīšanas laiks: 2 min

Sestdien Valmierā vairāk nekā 420 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Norvēģijas startēs Ziemeļvalstu BMX čempionātā. Dalībnieku vidū redzēsim arī šovasar Glāzgovā zelta medaļu pasaules junioru čempionātā izcīnījušo Veroniku Moniku Stūrišku. Svētdien turpat norisināsies “Crystal Dent” BMX Latvijas kausa 8. posma sacensības, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Ziemeļvalstu BMX čempionāts norisinās jau vairākus gadus, tomēr Latvija šīs sacensības uzņems pirmo reizi. Par norises vietu izvēlēts mūsu valsts vadošais BMX centrs – Māra Štromberga BMX trase “Valmiera”. Sacensībām prestižu piešķirs arī UCI C1 kategorijas statusa iegūšana. Tas nozīmē, ka šeit varēs saņemt UCI pasaules ranga punktus. 

Sacensībās redzēsim vairāk nekā 420 sportistus. Bez Latvijas klubu pārstāvjiem, dalību apstiprinājuši arī braucēji no Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Norvēģijas. No mūsu valsts pārstāvjiem startēs visi šobrīd vadošie  braucēji. Elites vīru grupā uz starta līnijas redzēsim Latvijas čempionu Kristenu Krīgeru (“Mītavas kumeļi”) un vicečempionu Mikusu Strazdiņu (“AKSSC Valmiera/ Tālava”). 

Konkurenci abiem piedos mūsu vadošie U23 sportisti ar Kārli Pedraudzi un Mārtiņu Emīlu Treimani (abi “AKSSC Valmiera/ Tālava”) priekšgalā. Latvijas sportistiem lielāko konkurenci elitē sola izrādīt norvēģi ar savu līderi un stabilu Eiropas kausa braucēju – Sebastianu Aslarūdu priekšgalā. Uzvarētājs tiks noteikts trīs braucienu summā.

Junioru grupā gana lielā konkurencē izteiktais Latvijas līderis un sacensību galvenais favorīts ir “BMX Rīga/ RRS” braucējs Edgars Langmanis, kurš šosezon kļuva ne tikai par Latvijas, bet arī Eiropas čempionu. 

Dāmu konkurencē kopā startēs gan elites, gan U23 un arī junioru sportistes. Lielākā uzmanība neapšaubāmi veltāma Pasaules čempionei junioru grupā Veronikai Monikai Stūriškai (“Silvas ziķeri/ Smiltenes BJSS”). Veronikai šīs būs pirmās sacensības pēc aizvadītā pasaules čempionāta. Konkurenci viņai sagādāt gatava kluba biedrene un mūsu vadošā elites braucēja Vineta Pētersone, talantīgā juniore Paula Kibare un arī kaimiņvalstu braucējas.

Tradicionāli aizraujošas un sīvas cīņas gaidāmas arī jaunatnes, bērnu un amatieru klasēs, kas sastāda pārliecinoši lielāko dalībnieku daļu. Sacensību sākums Štromberga trasē gaidāms pulksten 11:00. 

Svētdien turpat norisināsies lielu popularitāti ieguvušais “Crystal Dent” BMX Latvijas kauss. No pulksten 11:00 ikvienam būs iespēja vērot aizraujošas un spraigas astotā posma sacensības, kurās startēs vairāk nekā 420 sportistu. 

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri