Valmieras Ziņas

Ar futbola sacensībām un erudīcijas konkursu noslēgsies „Grandu Cīņas”

Sporta spēles „Grandu Cīņas” savu noslēgumu piedzīvos jau ceturtdien, kad par uzvaru kopvērtējumā cīnīsies visas 12 studentu komandas, dienas pirmajā pusē sacenšoties futbola sacensībās, bet vakara noslēgumā bārā „Tinte” aizvadot erudīcijas konkursu un noskaidrojot kopvērtējuma uzvarētājus. Sacensības dienas pirmajā pusē sāksies plkst. 14:00, un tās atklās ar Vidzemes Augstskolas rektora Gata Krūmiņa uzrunu. Ierasties un atbalstīt studentus Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukumā aicināts ikviens interesents!

Ja nav iespējams ierasties uz sporta spēlēm Vidzemes Olimpiskajā centrā, pieejama arī video tiešraide, kurai sekot līdzi iespējams Vidzemes Augstskolas YouTube kanālā.

Pēc trīs aizvadītiem posmiem cīņa kopvērtējuma tabulā ir ļoti sīva. Tabulas augšgalā ar piecu punktu pārsvaru joprojām atrodas biznesa vadības studentu komanda „Smaids līdz ausīm”, kuri aizvadītajā posmā – stafetēs uz ledus – izcīnīja 3. vietu, un viņiem seko divas komandas ar vienādu punktu skaitu – „Visneiedomājamākā nekomunikabilitāte”, kuri pirms divām nedēļām ledus posmā ieņēma 2. vietu, un „Mazel TOV”. Pirmā trijnieka komandām uz papēžiem ar nelielu punktu starpību min trīs komandas – „Bāliņa bērni”, „Kā būs, tā būs” un „IT”.

Ceturtais, noslēdzošais, posms ir pēdējais brīdis, lai veiktu izmaiņas kopvērtējuma tabulā. Liela nozīme būs arī erudīcijas konkursam, kurš norisināsies noslēguma daļā. Tā laikā studentu komandām būs jāatbild uz dažādiem ar sportu saistītiem jautājumiem.

Katrā no posmiem studenti sacenšas kādā no sporta disciplīnām, kas ļauj aptvert visus sporta klubus, ar kuriem „Vidzemes Augstskola” ir noslēgusi sadarbības līgumus, un vēl vairāk. Pirmajā posmā Vidzemes Olimpiskā centra zālē tika aizvadītas sacensības volejbolā, savukārt otrajā posmā tās bija sacensības basketbolā un florbolā, trešajā posmā – stafetes uz ledus, bet noslēgumā – futbols.

„Grandu Cīņas” ir sporta spēles Vidzemes Augstskolas studentiem, kurām šogad mainīts formāts – pirmo reizi sporta spēles “Grandu Cīņas” norisinās četros posmos, kas ir nebijis pasākums Latvijas augstāko mācību iestāžu vidū. Ja iepriekšējos gados komandu sastāvu veidošanas formāts bija starp kopmītnēm, Valmierā dzīvojošajiem un ārvalstu studentiem, tad šogad veiktas izmaiņas – komandas sastāvus veido pēc studiju programmā studējošajiem.

Paldies par atbalstu pasākuma īstenošanā saka – Kartinga halle High Voltage, A/S „Cēsu Alus”, Vidzemes Olimpiskais centrs, A/S „Tallink”, A. Zariņa Zīmogu fabrika, bārs „Tinte”, Valmieras Ziņas, Vidzemes Augstskola, Baldones Waterjump, Piebalgas Porcelāna fabrika, Valmieras novada pašvaldība, Valmieras teātris, SIA „Livonia”, Valmieras hokeja klubs, „Stropa” pica, “Red Bull”, Rexona un veikparkam „Rancho parks”. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri