Valmieras Ziņas

Ar futbola sacensībām un erudīcijas konkursu noslēgsies „Grandu Cīņas”

Sporta spēles „Grandu Cīņas” savu noslēgumu piedzīvos jau ceturtdien, kad par uzvaru kopvērtējumā cīnīsies visas 12 studentu komandas, dienas pirmajā pusē sacenšoties futbola sacensībās, bet vakara noslēgumā bārā „Tinte” aizvadot erudīcijas konkursu un noskaidrojot kopvērtējuma uzvarētājus. Sacensības dienas pirmajā pusē sāksies plkst. 14:00, un tās atklās ar Vidzemes Augstskolas rektora Gata Krūmiņa uzrunu. Ierasties un atbalstīt studentus Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukumā aicināts ikviens interesents!

Ja nav iespējams ierasties uz sporta spēlēm Vidzemes Olimpiskajā centrā, pieejama arī video tiešraide, kurai sekot līdzi iespējams Vidzemes Augstskolas YouTube kanālā.

Pēc trīs aizvadītiem posmiem cīņa kopvērtējuma tabulā ir ļoti sīva. Tabulas augšgalā ar piecu punktu pārsvaru joprojām atrodas biznesa vadības studentu komanda „Smaids līdz ausīm”, kuri aizvadītajā posmā – stafetēs uz ledus – izcīnīja 3. vietu, un viņiem seko divas komandas ar vienādu punktu skaitu – „Visneiedomājamākā nekomunikabilitāte”, kuri pirms divām nedēļām ledus posmā ieņēma 2. vietu, un „Mazel TOV”. Pirmā trijnieka komandām uz papēžiem ar nelielu punktu starpību min trīs komandas – „Bāliņa bērni”, „Kā būs, tā būs” un „IT”.

Ceturtais, noslēdzošais, posms ir pēdējais brīdis, lai veiktu izmaiņas kopvērtējuma tabulā. Liela nozīme būs arī erudīcijas konkursam, kurš norisināsies noslēguma daļā. Tā laikā studentu komandām būs jāatbild uz dažādiem ar sportu saistītiem jautājumiem.

Katrā no posmiem studenti sacenšas kādā no sporta disciplīnām, kas ļauj aptvert visus sporta klubus, ar kuriem „Vidzemes Augstskola” ir noslēgusi sadarbības līgumus, un vēl vairāk. Pirmajā posmā Vidzemes Olimpiskā centra zālē tika aizvadītas sacensības volejbolā, savukārt otrajā posmā tās bija sacensības basketbolā un florbolā, trešajā posmā – stafetes uz ledus, bet noslēgumā – futbols.

„Grandu Cīņas” ir sporta spēles Vidzemes Augstskolas studentiem, kurām šogad mainīts formāts – pirmo reizi sporta spēles “Grandu Cīņas” norisinās četros posmos, kas ir nebijis pasākums Latvijas augstāko mācību iestāžu vidū. Ja iepriekšējos gados komandu sastāvu veidošanas formāts bija starp kopmītnēm, Valmierā dzīvojošajiem un ārvalstu studentiem, tad šogad veiktas izmaiņas – komandas sastāvus veido pēc studiju programmā studējošajiem.

Paldies par atbalstu pasākuma īstenošanā saka – Kartinga halle High Voltage, A/S „Cēsu Alus”, Vidzemes Olimpiskais centrs, A/S „Tallink”, A. Zariņa Zīmogu fabrika, bārs „Tinte”, Valmieras Ziņas, Vidzemes Augstskola, Baldones Waterjump, Piebalgas Porcelāna fabrika, Valmieras novada pašvaldība, Valmieras teātris, SIA „Livonia”, Valmieras hokeja klubs, „Stropa” pica, “Red Bull”, Rexona un veikparkam „Rancho parks”. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri