Valmieras Ziņas

„AQUA” iepeld Eirāzijā, mājup atvedot 16 zelta, 7 bronzas un 3 sudraba medaļas

No 30. līdz 31. martam Lietuvā, Viļņas baseinā norisinājās gan I Eirāzijas čempionāts peldēšanā veterāniem, gan „SUPERMASTER„ II posms. Sacensībās piedalījās 238 dalībnieki no 14 valstīm, tostarp arī no Latvijas. Pārsteidzoši, vecākais dalībnieks (lietuvietis) braši nopeldēja 7 distances, neraugoties uz godājamo vecumu – 94 gadi. Veselā miesā, vesels gars!

Valmieras peldēšanas kluba „AQUA” pārstāvji mājup pārradās ar pulku medaļu, tostarp 3 zeltiem, kurus ieguva stafešu peldējumā. Sieviešu komandu 4×50 m kombinētā stafetē pārstāvēja Svetlana Kampenusa, Anna Mironovska, Sindija Siliņa un Laura Siliņa, finišējot ar rezultātu 2:35,07. Vīriešu komandu stafetē pārstāvēja Kalvis Penka, Jānis Ozoliņš, Kalvis Lakučs, Ritvars Bušmanis (2:08,21). Jaukto komandu stafetē brīvā stila peldējumā 4×50 m „AQUA” godu pārstāvēja Sindija Siliņa, Laura Siliņa, Kalvis Penka, Ritvars Bušmanis (1:57,04), pārspējot līdzšinējos Valmieras rekordus. Mūsu sportisti godam pārstāvēja Latvijas un Valmieras vārdu, katrs peldot 10 disciplīnas abās iepriekš minētajās sacensībās, kas prasījis neatlaidīgu darbu, labu fizisko sagatavotību un fanātismu.

Lai visu pārstāvēto 14 valstu sportisti labāk iepazītu viens otru, pēc 30. marta sacensību dienas tika rīkots svinīgs bankets kantri stila tematikā ar grupas „Algiras Klova” lustīgo uzstāšanos. Pasākuma laikā Valmieras peldēšanas kluba „AQUA” pārstāvji saviem lietuviešu draugiem uzdāvināja keramiķa rokām izlolotu dizaina šķīvi ar Valmieras Svētā Sīmaņa baznīcas attēlu.

Foto no „AQUA” personīgā arhīva. No kreisās Kauņas Peldēšanas kluba prezidents un sacensību organizators Arlands Antanas Juodeška un Ritvars Bušmanis, svinīgi pasniedzot Valmieras suvenīru.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri