Valmieras Ziņas

Apstiprināts siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome nolēma ļaut SIA „Valmieras ūdens” piemērot no 2018. gada 1. janvāra siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu 58,94 EUR/MWh. Regulatora padome atzīst SIA „Valmieras ūdens” noteiktais siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs atbilst Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodikai un ir pamatots, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Valmieras ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle.

SIA „Valmieras ūdens” iesniedza Regulatorā noteikto tarifu saskaņošanai, jo ir pieaudzis komersanta – A/S “Valmieras piens” – siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs saistībā ar iepirktās siltumenerģijas izmaksu pieaugumu.

Ņemot vērā, ka ar Regulatora lēmumu ir noteiks, ka komersantam ir piešķirta atļauja pašam noteikt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu iepirktās siltumenerģijas cenu izmaiņas gadījumā, SIA „Valmieras ūdens” 2017. gada 28. novembrī iesniedza Regulatorā noteikto (piedāvāto) siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķinu un pamatojumu jaunajiem tarifiem.

Regulatora padome, izvērtējot SIA „Valmieras ūdens” iesniegto noteiktā (piedāvātā) siltumenerģijas tarifa aprēķinu un tā pamatojumu padomes sēdē secināja, ka SIA „Valmieras ūdens” noteiktais (piedāvātais) siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs atbilst Metodikai un ir pamatots. SIA „Valmieras ūdens” ir iesniegusi nepieciešamo pamatojumu, līdz ar to komersanta noteiktie siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi var stāties spēkā komersanta noteiktajā laikā – 2018. gada 1. janvārī.

Lēmumu par to, ka SIA „Valmieras ūdens” tiek piešķirta atļauja pašai noteikt saražotās siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu, Regulatora padome pieņēma, lai komersantam atvērta dabasgāzes tirgus apstākļos būtu iespēja elastīgi veikt izmaiņas tarifā, ja mainās iepirktās siltumenerģijas cena. Līdz ar to Regulatora piešķirtā atļauja komersantam pašam noteikt saražotās siltumenerģijas tarifu ļauj SIA „Valmieras ūdens” savlaicīgi reaģēt uz izmaiņām un noteikt tarifu, kas atbilst ekonomiski pamatotām izmaksām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā Apdares darbu strādnieku - namdari Galvenie darba pienākumi:  veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības un remontdarbus veikt būvdarbus uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus uzstādīt logu un durvju blokus sagatavot virsmas krāsošanas darbiem krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas. Prasības: Pieredze apdares strādnieka – namdara darbā Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība B kategorijas autovadītāja apliecība Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā Sociālās garantijas Atalgojums - pastāvīgā stundas tarifa likme EUR 4,32, darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% (līdz EUR 1,30) no stundas tarifa likmes. Pieteikties līdz 31.07.2019., iesniedzot savu CV SIA “Valmieras Namsaimnieks” Klientu informācijas centrā, Semināra ielā 2a,Valmierā, vai nosūtot to elektroniski uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv. Atgādinām, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Tālrunis informācijai 642 22423 Profesija: APDARES DARBU STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-31 Darba sākšanas datums: 2019-08-01 Kontaktpersona: Pieteikties personīgi, LĪDZI ŅEMOT CV klientu apkalpošanas centrā, Semināra ielā 2a Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri