Valmieras Ziņas

Apstiprināts plānojums par transporta infrastruktūras attīstību Valmierā

25. jūlija Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē tika apstiprināts tematiskais plānojums “Valmieras pilsētas transporta infrastruktūras attīstības koncepcija”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Tematiskajā plānojumā ir izvērtēta esošā Valmieras pilsētas transporta infrastruktūra, identificētas problēmas un izstrādāta attīstības koncepcija, izvirzot un definējot sasniedzamos mērķus, kā arī uzdevumus mērķu sasniegšanai.

Ar apstiprināto tematisko plānojumu, tā dokumentāciju un vides pārskatu var iepazīties Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā, pašvaldības tīmekļa vietnē www.valmiera.lv sadaļā “Attīstība”–“Teritorijas plānošana”–“Tematiskie plānojumi”, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, Valmierā, 318.kabinetā, tālr.: 64210681, pašvaldības darba laikā.

Ar spēkā esošajiem Valmieras pilsētas attīstības plānošanas dokumentiem –  Valmieras pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju 2015.-2030.gadam, Valmieras pilsētas teritorijas plānojumu (no 2017.gada) var iepazīties Pašvaldības tīmekļa vietnē www.valmiera.lv sadaļā “Attīstība”, kā arī https://geolatvija.lv/geo/tapis3#.

Izvirzot mērķus, izveidota vēlamā satiksmes dalībnieku hierarhija, par tās pamatakmeni liekot pārvietošanos ar kājām, kam seko pārvietošanās ar velosipēdu, sabiedrisko transportu, taksometru, koplietošanas autotransportu un tikai tad – personīgo autotransportu. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri