Valmieras Ziņas

Aprit astoņi gadi kopš Valmieras pašvaldības policijas pirmā reida (1)

15.aprīlī aprit astoņi gadi kopš darbu sāka Valmieras pašvaldības policijas pirmā patruļa. Pašvaldības policijas patruļdienestā ikdienā joprojām patrulē viens no diviem pirmās patruļas policistiem – inspektors Raimonds Ribelis, kurš atzīst, ka Valmieras iedzīvotāji pieņem un labprāt sadarbojas ar pašvaldības policistiem. Ir pieaugusi uzticība un pašvaldības policijas darba atpazīstamība.

2013.gadā Valmieras pilsētas pašvaldības policijas izveides modelis bija unikāla un pilnīgi jauna pieredze. Pašvaldības policijas veidošana, piesaistot Valsts policijas darbiniekus, bija pilotprojekts Latvijā. Sākotnēji policijas patruļdienests Valmieras ielās izgāja galvenokārt kājām, un pašvaldības policijas patruļa bija pieejama plkst.15.00–24.00. Pārējā laikā sabiedriskās kārtības uzraudzību pilnībā pārņēma Valsts policijas policisti. Sākotnēji pašvaldības policija arī fiziski atradās Valsts policijas telpās, Garajā ielā 4, Valmierā.

Kopš tā laika Valmieras pilsētas pašvaldības policijas patruļdienesta darbība ir krietni attīstījusies. Valmieras pilsētas pašvaldības policija atrodas atsevišķās, plašākās telpās Purva ielā 12A. Tā vada arī Operatīvās informācijas centra darbu, pieņemot uz tālruni 8484 ienākošos zvanus. Ikdienā darbu veic viena patruļas ekipāžai ar diviem pašvaldības policijas inspektoriem. Patruļdienesta darbu šogad plānots uzlabot, nodrošinot tā pilnas diennakts darbu, līdzšinējā, jau garākā par sākotnējo, darba laika plkst.10.00–4.00 vietā.

Nemainīgi cieša tomēr ir palikusi pašvaldības policijas patruļdienesta sadarbība ar Valsts policiju, kad vajadzības gadījumā, reaģējot uz izsaukumiem, pašvaldības un valsts policijas patruļdienesti viens otru aizstāj. Vienlaikus ikdienā darbojas ierobežots skaits pašvaldības un valsts policijas patruļdienesta darbinieku. Tādēļ Valmieras iedzīvotāji ir aicināti uz sapratni, ja reizēm uz izsaukumu nākas pagaidīt – policijas patruļa vienmēr izvērtē ienākošo informāciju, iespējami ātri reaģē, taču reizēm nākas izšķirties par secību kā pirmo atrisināt situāciju ar lielāko dzīvības, veselības un vides apdraudējumu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    kā ir teicis andro boniteoaro - 15.04.2021 Atbildēt

    savā romāna “klapatas” patruļas būtība ir uzzināt vārdu zviedrijā no smēķrausītes, būt zem tupeles ir viens, otrs ir būt zem tās darba dienā darba laika un stress, ka puikam slikta atzīme skolā, pazūd kā nebijis, ja ņem vērā ir šuntētās trafarētes un trafarētie štrunitņi pēc sandboksa teorijas, lai pamodinātu lielāko bērnudārzu matriarhātā kinolajs sčukojevskis teiz rir eicis , ja sievete tev saka jāstrādā, tas nenozīmē, ka viņa to saka loģistikas birojā viņa to saka alitā

SIA "Lat Met" aicina darbā Biroja darbinieku metālapstrādes cehā SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dizaina metāla izstrādājumu ražošanas jomā - margas, kāpnes, mēbeles, nožogojumi, utt. Meklējam papildspēkus metāla apstrādes ceha ofisā. Amata pienākumi saistībā ar pasūtījumu apstrādi, tāmēšanu, komunikāciju ar klientu, komercpiedāvājumu sagatavošanu un nodošanu ražošanā, kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanu, utt. Galvenie amata pienākumi:  Komercpiedāvājumu sagatavošana – tāmēšana;  Pasūtījuma specifikācijas saskaņošana ar klientu, komunikācija ar klientu;  Kalkulāciju un komercpiedāvājumu sagatavošana;  Rēķinu reģistrēšana un izrakstīšana;  Materiālu un transporta pakalpojumu pasūtīšana;  Kvalitātes vadības sistēmas uzturēšana. Amata pienākumi var manīties atkarībā no darba pretendentu kompetences un iemaņām. Prasības darba pretendentiem:  3 gadu darba pieredze ofisa darbā, tirdzniecībā, projektu vadībā vai ražošanas darba organizēšanā;  Loģiskā domāšana, apķērība un pozitīva attieksme;  Labas komunikācijas prasmes - spēja brīvi un pārliecinoši komunicēt ar klientiem tiekoties klātienē, sazinoties pa tālruni vai elektroniski;  Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un rast risinājumu dažādās situācijās;  Vēlme strādāt metāla izstrādājumu ražošanas un tirdzniecības nozarē;  Prasmes darbam ar datoru. Par priekšrocību tiks uzskatīta:  Izpratne par tehniska darba organizēšanu, tāmēšanu;  Prasme strādāt ar kādu no projektēšanas datorprogrammām;  Spēja lasīt un saprast metāla izstrādājumu rasējumus un veikt vienkāršus labojumus vai papildinājumus. Atalgojums: uzsākot darbu 850EUR (bruto) = ~650EUR ( neto alga "uz rokas") Iespējams nepilnas slodzes darba laiks un/vai daļējs darbs no mājām. Darba vietas adrese: “Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300m no Rubenes baznīcas). Pieteikties iespējams: Sūtot motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu aigars@latmet.com vai aizpildot kontaktu formu mūsu mājas lapā http://www.latmet.eu/vakances/ Papildus info: Mēs šobrīd meklējam ofisa darbinieku ar labām komunikācijas spējām, tāpēc no pretendentiem sagaidām arī motivācijas vēstuli un/vai mazliet plašāku aprakstu par sevi. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-07 Kontaktpersona: Pieteikties var, aizpildot kontaktu formu http://www.latmet.eu/vakances, t. 29429956.

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE" (40900035103)  aicina darbā  APKOPĒJU filiālē "RŪJA” 1 amata vieta uz nenoteiktu laiku Prasības pretendentam: • Pamatizglītība. • Pieredze nav nepieciešama. • Spēja būt klientorientētam, nosvērtam, vērīgam, lojālam. Galvenie pienākumi: • Tīrīt telpas – slaucīt, mazgāt grīdas, sienas. • Veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar sanitāri tehniskajām prasībām. • Iztīrīt atkritumu tvertnes – iznest atkritumus, un ielikt tīru maisiņu. • Mazgāt logus un to rāmjus, palodzes. • Laistīt un kopt istabas augus. Piedāvājam: • Atalgojumu no EUR 500 bruto; • Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; • Darba pieredzi valsts pārvaldē; • Labus darba apstākļus; • Draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus; Darba vietas adrese: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjienas novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi "Apkopēja" sūtīt uz e-pastu: Nadezda.Graudina@vsaczemgale.gov.lv.  Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/privatuma-politika Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pansionāts Rūja, Jeri, Jeru pag., Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-14 Kontaktpersona: Jānis Flaksis Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri