Valmieras Ziņas

Apmierinātība ar ZAAO pakalpojumiem pieaugusi visos klientu segmentos

Lasīšanas laiks: 3 min

SIA ZAAO ikgadējā aptauja liecina, ka uzņēmuma klienti augstu novērtē sniegto pakalpojumu kvalitāti, ka viņiem ir svarīgs ne tikai savlaicīgs atkritumu izvešanas pakalpojums, bet arī uzņēmuma ieguldījums vides izglītībā un nozares attīstībā. Visos klientu segmentos apmierinātība ar ZAAO sniegtajiem pakalpojumiem ir augusi, 98% no klientiem ir apmierināti ar esošo sadarbību, 92%  – gatavi ieteikt ZAAO kā sadarbības partneri citiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “ZAAO” Sabiedrisko attiecību vadītāja Dina Lukaševiča-Lāce.

Korporatīvās pārvaldības un audita daļas vadītāja Ingrīda Gubernatorova norāda: “Mūsu uzņēmuma vīzija ir būt inovatīvam un nozares vadošajam uzņēmumam, kas sniedz kvalitatīvus pakalpojumus līdzatbildīgam klientam vides ilgtspējas saglabāšanā. Tādēļ noskaidrot klientu apmierinātību ar ZAAO sniegtajiem pakalpojumiem, to viedokli par uzņēmuma darbību kopumā ir neatņemama sastāvdaļa mūsu darbības ikgadējā  izvērtēšanā.

Viens no būtiskajiem aptaujas aspektiem ir uzņēmuma tēls un reputācija. Pozitīvi, ka šajā gadā reputācijas vērtējums  ir uzlabojies visās klientu grupās, kā arī pēdējo četru gadu laikā esam sasnieguši augstāko novērtējumu par uzņēmuma ieguldījumu apsaimniekošanas nozares attīstībā – 83% respondentu to vērtē kā ļoti labu.

Protams, ir lietas, kuras ir uzlabojamas, tādēļ sakām paldies klientiem par sniegto vērtējumu un priekšlikumiem, kas liek mums mērķtiecīgāk strādāt tieši ar tiem jautājumiem, kuri ir nozīmīgi mūsu klientam.”

Balstoties uz aptaujas datiem, klienti visaugstāk novērtē iespēju viegli sazināties un ērti pieteikt jaunus pakalpojumus vai izmaiņas esošajos,  regulāras un saprotamas informācijas pieejamību.

Neskatoties uz sociālo mediju straujo attīstību, klientu iecienītākie informācijas saņemšanas veidi ir e-pasts un īsziņa jeb SMS, nedaudz mazāk vēlas ieskatīties uzņēmuma tīmekļa vietnē.

ZAAO Klientu apkalpošanas daļas vadītājs Mārtiņš Vīgants atzīmē: “Prieks, ka visos pakalpojuma kvalitātes aspektos un visos klientu segmentos apmierinātība ar ZAAO pakalpojumiem 2023. gadā ir paaugstinājusies. Tas uzliek lielu atbildību šo klientu uzticēšanos nepievilt arī turpmāk. Pēc klientu aptaujas rezultātiem redzam, ka visaugstāk ir novērtēts SMS pakalpojums – īsziņa par plānoto konteinera tukšošanas datumu. Tāpat klienti atzinīgi ir novērtējuši sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu un dažāda veida šķiroto atkritumu nodošanas iespējas, izmantojot ZAAO piedāvāto atkritumu dalītās vākšanas infrastruktūru.”

ZAAO darbinieki novērtēti kā ļoti atsaucīgi un spējīgi operatīvi atrisināt problēmjautājumus, nestandarta situācijas. Savstarpējā komunikācijā klienti visaugstāk ir novērtējuši atkritumvedēju vadītājus un krāvējus, biroja darbiniekus.

Lielāku atpazīstamību guvis arī  ZAAO Dabas un tehnoloģiju parks “URDA”. Par tā piedāvājumu sniegtas pozitīvas atsauksmes. Klienti atzīst, ka viņiem ir svarīga izglītošana vides jautājumos.

Aptaujas dalībnieki izteikuši arī vairākus priekšlikumus sekmīgai sadarbības turpināšanai un pakalpojumu attīstībai. Viens no biežāk minētajiem klientu ieteikumiem – sniegt precīzāku informāciju par pareizu atkritumu šķirošanu. To turpināsim darīt šajā gadā!

Kopumā 2023. gadā uzņēmuma darbību novērtējuši 6359 klienti no visas ZAAO darbības teritorijas. Visaktīvāk aptauju aizpildījuši iedzīvotāji Valmieras, Cēsu un Limbažu novados. Aptaujā vērtējums izteikts par uzņēmuma darbību, darbinieku profesionalitāti, pakalpojumu kvalitāti, informācijas pieejamību, ieguldījumu nozares attīstībā.

Starp aptaujas aizpildītājiem tika veikta izloze, dodot iespēju iegūt īpašumā pārsteiguma balvas. Tās saņem:

  • Arvis Čubarovs, Siguldas novads;
  • Ginta Gailīte, Valmieras novads;
  • Inese Vanaga, Cēsu novads;
  • Māris Reķis, Cēsu novads;
  • Karīna Šteinberga, Smiltenes novads.

Esam pateicīgi ikvienam klientam par veltīto laiku aptaujas aizpildīšanai, par atzinīgo vērtējumu, kas dod motivāciju turpināt iesākto, kā arī par vērtīgajiem ieteikumiem un priekšlikumiem. Tie ļauj uzņēmumam augt, attīstīties un mainīties!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri