Valmieras Ziņas

Amatā iecelti Kocēnu un Mazsalacas apvienību pārvaldes vadītāji

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceturtdien, 26. maijā, Valmieras novada pašvaldības domes sēdē par Kocēnu apvienības pārvaldes vadītāju apstiprināja Daini Skuteli, par Mazsalacas apvienības pārvaldes vadītāju Valdi Kampusu, kuri līdz šim bija apvienību vadītāja amata pienākumu izpildītāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša.

Valmieras novada pašvaldības teritoriālo apvienību pārvaldes darbu uzsāka jau 2021. gada 1. septembrī. To uzdevums ir nodrošināt pašvaldības sniegto pakalpojumu pieejamību tuvāk dzīvesvietai, nekustamā īpašuma apsaimniekošanu un pārvaldīšanu, nodrošināt klientu apkalpošanas centra darbību apvienības teritorijā, risināt dabas resursu jautājumus, izstrādāt un tālāk virzīt projektu idejas, kā arī vietējos iedzīvotājus iesaistīt vietējās pārvaldes procesu koordinēšanā.

Apvienību pārvalžu darbību nosaka pašvaldības domes apstiprinātie nolikumi.

Par teritoriālo pārvalžu darbu informējam Valmieras novada pašvaldības komunikācijas kanālos – mājaslapā www.valmierasnovads.lv, informatīvajā izdevumā un sociālo tīklu kontos. Apvienību pārvalžu kontakti formācija ir pieejama šeit.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri