Valmieras Ziņas

Amatā iecelti Kocēnu un Mazsalacas apvienību pārvaldes vadītāji

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceturtdien, 26. maijā, Valmieras novada pašvaldības domes sēdē par Kocēnu apvienības pārvaldes vadītāju apstiprināja Daini Skuteli, par Mazsalacas apvienības pārvaldes vadītāju Valdi Kampusu, kuri līdz šim bija apvienību vadītāja amata pienākumu izpildītāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša.

Valmieras novada pašvaldības teritoriālo apvienību pārvaldes darbu uzsāka jau 2021. gada 1. septembrī. To uzdevums ir nodrošināt pašvaldības sniegto pakalpojumu pieejamību tuvāk dzīvesvietai, nekustamā īpašuma apsaimniekošanu un pārvaldīšanu, nodrošināt klientu apkalpošanas centra darbību apvienības teritorijā, risināt dabas resursu jautājumus, izstrādāt un tālāk virzīt projektu idejas, kā arī vietējos iedzīvotājus iesaistīt vietējās pārvaldes procesu koordinēšanā.

Apvienību pārvalžu darbību nosaka pašvaldības domes apstiprinātie nolikumi.

Par teritoriālo pārvalžu darbu informējam Valmieras novada pašvaldības komunikācijas kanālos – mājaslapā www.valmierasnovads.lv, informatīvajā izdevumā un sociālo tīklu kontos. Apvienību pārvalžu kontakti formācija ir pieejama šeit.

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri