Valmieras Ziņas

Aktuālie Reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra “Daibe” pakalpojumi

Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe” (RAAC “Daibe”) šobrīd turpinās atkritumu pieņemšanas, apstrādes un noglabāšanas procesi atbilstoši vides aizsardzības prasībām. Tiek nodrošināti un attīstīti drošības pasākumi darbinieku un klientu veselības aizsardzībai.

Klientiem, kuriem ir noslēgts līgums ar RAAC “Daibe” par atkritumu izvešanu vai pieņemšanu, ir iespēja bez maksas nodot lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu – plēves, maisus, kannas (tīrus, bez dažāda veida piejaukumiem). Par maksu var nodot lielgabarīta un būvgružu atkritumus, kā arī riepas un azbestu saturošu materiālu – jumta šīferi. RAAC “Daibe” klientiem no šīs nedēļas ir iespēja norēķināties ne tikai ar bankas pārskaitījumu, bet arī ar maksājuma karti. Skaidras naudas darījumi nav iespējami.

Iedzīvotājiem, kuri vēlas pirmo reizi izmantot RAAC “Daibe” pakalpojumus un iepriekš nav noslēgts līgums par atkritumu izvešanu vai pieņemšanu, nepieciešamais pakalpojums ir jāpiesaka pirms došanās uz RAAC “Daibe” pa tālruni 28394140 (darba dienās no plkst.8.00 līdz 17.00).

Visi ražošanas procesi, tai skaitā atkritumu priekšapstrāde un sagatavošana pārstrādei, RAAC “Daibe” šobrīd tiek nodrošināti nepieciešamajā apjomā. Darbinieki lieto izsniegtos individuālās aizsardzības līdzekļus, ieviesti drošības pasākumi darbinieku pārvadāšanā un ikdienas darba organizēšanā.

RAAC „Daibe” ir iežogota un apsargāta teritorija, kurā notiek atkritumu apstrāde un kontrolēta apglabāšana atbilstoši Eiropas Savienības un Latvijas Republikas likumdošanas prasībām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Viens no vadošajiem ceļu būves uzņēmumiem Latvijā SIA “Binders”, īstenojot jaunus būvniecības projektus, aicina savai komandai pievienoties Eskavatora vadītāju. Darba pienākumi: Veikt darbus, kas saistīti ar ceļu un laukumu izbūvi; Veikt mehānisma tehniskās apkopes, atbilstoši izgatavotāja rūpnīcas dotajām instrukcijām; Veikt remontus, kas saistīti ar mehānisma sagatavošanu tehniskām apskatēm. Prasības: Vēlama pieredze ceļu būvē; Augsta atbildības sajūta; Atbilstošas kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība (C kategorija). Mēs piedāvājam: Veicamajam darbam atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu (no 1100.00 līdz 1500.00 mēnesī, pirms nodokļu nomaksas); Visas sociālās garantijas; Visu nepieciešamo inventāru darbam; Iespēju apmesties uzņēmuma kopmītnēs. Gaidīsim Tavu pieteikumu uz e-pastu personals@binders.lv . Kontaktinformācija: e-pasts personals@binders.lv . Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos pretendentus/-es. Iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts apliecina, ka piekrīt savu personas datu apstrādei Personāla atlases procesa nodrošināšanai. Ceļu būves firma SIA “BINDERS” nodrošinās Jūsu personas datu konfidencialitāti. Profesija: EKSKAVATORA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Latvija Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-06-30 Kontaktpersona: personals@binders.lv; 26156775

Mūsu partneri