Valmieras Ziņas

Akcijā “Otrreiz modē” savāktas 12 tonnas lietotu apavu un apģērbu

Lasīšanas laiks: 2 min

Šā gada septembrī notika atkritumu apsaimniekotāja SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta atkārtotai lietošanai vēl derīgu apavu, apģērbu un mājas tekstila nodošanas akcija “Otrreiz modē”. Iedzīvotāji kopā nodeva vairāk nekā 12 tonnas jeb 100 m3 apģērbu, apavu un mājas tekstila, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Leimane.

Akcijas periodā nodotā materiāla apjoms ir uz pusi liekāks nekā vidēji citos gada mēnešos, kad pakalpojums ir pieejams EKO laukumos bez īpašas izsludināšanas. Akcijā piedalījās vairāk nekā 1000 EKO laukumu apmeklētāji, lielākā aktivitāte bija vērojama Smiltenē, Valmierā, Cēsīs, Limbažos un Saulkrastos.

Savāktie materiāli ir nodoti sadarbības partnerim pāršķirošanai un nogādāšanai uz jaunattīstības valstīm atkārtotai lietošanai vai uz pārstrādi.

Piedaloties akcijā, tās dalībniekiem bija iespēja izlozes kārtībā laimēt balvas.

Apģērbu tvaicējamo iekārtu ieguva Indra Dorše, kura akcijā piedalījās Smiltenes EKO laukumā, Vita Jumiķe, kura akcijā piedalījās Limbažu EKO laukumā un Kristīne Lāsma Grāpe, kura akcijā piedalījās Krimuldas EKO laukumā.

Atgādinām, ka lietošanai derīgus apavus, apģērbu un mājas tekstilu EKO laukumos iespējams bez maksas nodot arī ikdienā. EKO laukumu adreses un darba laikus var uzzināt uzņēmuma mājaslapā www.zaao.lv, sadaļā Šķiroto atkritumu savākšana/ EKO laukumi. Konteineri minētā materiāla nodošanai ir pieejami arī pie vairākiem tirdzniecības centriem Cēsīs un Valmierā.

Lai apavi, apģērbi un mājas tekstils tiktu atzīti par lietošanai derīgiem, tiem jābūt sausiem, tīriem, nesapelējušiem, nesaplēstiem, bez specifiskas smakas. Apaviem jābūt pa pāriem, neder gumijas zābaki un ziemas sporta apavi. Nodošanai neder lupatas, auduma atgriezumi, veļa un zeķes. Nododamās lietas jāievieto maksimāli caurspīdīgos maisos un pēc tam attiecīgajā konteinerā.

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri