Valmieras Ziņas

Aizvadīts jau otrais VOC vasaras hokeja turnīra posms

14.jūlijā Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē notika otrais šī gada vasaras turnīrs hokejā 3×3 un 4×4. Turnīrs norisinājās 3 līgās un dalībnieku skaits bija līdzvērtīgs pirmajam aizvadītajam turnīram. Arī šoreiz piedalījās viesi no Rīgas un tuvējiem kaimiņiem – Pleskavas, informē Valmieras Hokeja klubs.

Turnīra rezultāti un godalgoto vietu ieguvēji 14.jūlijā:

Iesācējlīga (2005.-2008.dz.g.):

1.vieta- komanda “Baltie”

Komandā spēlēja: Lācis, Biezais, Vītols, Māliņš un Vāvere.

2.vieta- komanda “Sarkanie”

Komandā spēlēja: Galdiņš, Fjodorovs, Strazdiņš, Ažuks un Vilisters.

3.vieta-komanda “Dzeltenie”

Komandā spēlēja: Utko, Grundejs, Bredovskis, Robulis un Kapiņš.

Labi spēlēja vārtsargi: Traščenko, Capars, Skrebelis un Kravalis, kuri saņēma atbalstītāju balvas.

Prasmju līga-I (2004. un vecāki):

1.vieta- komanda “Tožas”

Komandā spēlēja: Martins Kristens Brālēns, Darels Dukurs, Adrians Mintiks, Kristaps Bīnerts.

2.vieta- komanda “Mednieki”

Komandā spēlēja: Edgars Mucenieks, Dans Patriks Dukurs, Kārlis Česlis un Elvis Laškovs

3.vieta- komanda “Vijciems”

Komandā spēlēja: Uldis Dancis, Jānis Kalniņš, Kristiāns Kalniņš, Klāvs Bošs un Ansis Brūvelis.

Prasmju līga-II jeb alus līga (amatieri +veterāni):

1.vieta- komanda “Četras zoles”

Komandā spēlēja: Toms Muzikants, Jānis Muitinieks, Uvis Norde, Jānis Burmeisters.

2.vieta- komanda “Seda”

Komandā spēlēja: Marks Cepeļevs, Aleksandrs Meļņikovs, Māris Liepiņš, Eduards Lapiņš un Vjačeslavs Ruļovs.

3.vieta- komanda “Gulbene”

Komandā spēlēja: Sandis Vītols, Mikus Kuprišs, Mārtiņš Ceblis, un Kārlis Sudrabs.

Abās prasmju līgās spēlēja vārtsargi: Ralfs Bērziņš, Intars Ločmelis, Uģis Lasmanis un Mārtiņš Podziņš.

Turnīru atbalsta: Hokejam.LV un Valmiermuižas alus

Organizatori gaida pieteikumus 3.vasaras turnīram (līdz 18.07), kas norisināsies jau šo svētdien, 21.jūlijā no plkst.10:00 Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

3119 18 Kokapstrādes Tehnologs BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts Plānot tehnoloģisko secību kokapstrādes procesiem ražotnē; Noteikt iekārtu noslogojumu un ražotspēju; Paaugstināt uzņēmuma darbības efektivitāti un rūpēties, lai darba procesi noritētu bez aizķeršanās; Nodrošināt maksimāli racionāli darbagaldu un resusrsu izmantošanu; Apstrādāt pasūtījumus, aprēķināt to izdevīgumu, noteikt iespējamos zudumus; Pārzināt un kontrolēt saražoto produktu kvalitāti; Pārzināt uzņēmuma tehniskās iespējas, konsultēt uzņēmuma vadību un piedalīties lēmumu pieņemšanā; Plānot ražošanas darbinieku darbu pēc ražošanas uzdevumiem, motivēt un organizēt darbinieku darbu; Uzņemties atbildību un sekot līdz darba drošībai un disciplīnas ievērošanai. Prasības kandidātiem Augstākā izglītība kokapstrādē; Obligāta pieredze kokapstrādes nozarē; Izprast kokapstrādes iekārtu un darba galdu īpašības, to tehniskās iespējas; Augsta atbildības sajūta, precizitāte un sistemātiska pieeja darbam; Spēja brīvi sazināties latviešu un krievu valodās; Pieredze darbā ar datoru. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Daļēji apmaksātas pusdienas; Apmaksātus ceļa izdevumus. Uz darba vietu nogādā no Valmieras uz cehu “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00 Līdz 2019. gada 15.novembrim Alga: Sākot no EUR 1125.00 Bruto.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Pieteikties: sūtot CV uz Epasts: bwe@bwe.lv Profesija: KOKAPSTRĀDES TEHNOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: sūtīt CV uz e-pasta adresi: bwe@bwe.lv

Mūsu partneri