Valmieras Ziņas

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 13 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 3. marta plkst. 6.30 līdz 6. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 13 izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Sestdien plkst. 14.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Līgatnes pagastu, kur atklātā teritorijā dega atkritumi 4m2 platībā. Plkst. 15.10 ugunsgrēks tika likvidēts.

Piektdienas rītā ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Limbažu novada Katvaru pagastā, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,5m2 platībā.

Piektdien plkst. 10.48 saņemts izsaukums uz Baložu un Raiņa ielas krustojumu Gulbenē, kur bija notikusi kravas un vieglās automašīnas sadursme. No vieglās automašīnas izcelts cilvēks, kuram ugunsdzēsēji glābēji līdz NMPD ierašanās brīdim veica atdzīvināšanas pasākumu. Tomēr tie bija nesekmīgi un cilvēks bija gājis bojā. Abām automašīnām atvienotas automašīnas akumulatora klemmes un sakārtota ceļa braucamā daļa.

Piektdienas vakarā VUGD palīdzība bija nepieciešama Valmieras novada Kocēnu pagastu, kur bija notikusi četru automašīnu sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Sestdienas rītā izsaukums tika saņemts uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja.

Visā Latvijā aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 140 izsaukumus – 49 uz ugunsgrēku dzēšanu, 66 uz glābšanas darbiem, bet 25 izsaukumi bija maldinājumi.

Mūsu partneri