Valmieras Ziņas

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vidzemē reģistrēti 33 ceļu satiksmes negadījumi, cietušas 7 personas

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 4.jūnija līdz 6.jūnijam, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 287 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 33 ceļu satiksmes negadījumi, kur septiņos no gadījumiem septiņas cietušas personas. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 232 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 118 par ātruma pārsniegšanu, seši par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un viens par agresīvu braukšanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

4.jūnijā pulksten 23:56 Priekuļu novadā, Liepas pagastā vīrietis vadīja automašīnu “Audi”, bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā 2,55 promiles. Policijā sākts kriminālprocess.

5.jūnijā pulksten 17:00 Alojas novadā, Alojas pagastā vīrietis, vadot motociklu, pie nenoskaidrotiem apstākļiem guvis miesas bojājumus un nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

5.jūnijā pulksten 07:50 Limbažu novadā, Skultes pagastā uz autoceļa Duči – Limbaži, sieviete, vadot automašīnu “VW Golf”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā, kā rezultātā guva miesas bojājumus. Policijā sākts administratīvais process.

6.jūnijā pulksten 14:50 Līgatnes novadā, Līgatnes pagastā uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža notika automašīnas “Mitsubishi” un motocikla sadursme. Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas vadītāja veica kreiso nogriešanās manevru, bet motocikla vadītājs neievēroja drošu distanci, kā rezultātā notika sadursme. Ceļu satiksmes negadījuma cieta motocikla vadītājs un pasažiere, abi nogādāti medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālajām spējām atbilstošu izglītības procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas; plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; sadarboties ar bērnu vecākiem, grupas un iestādes personālu, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām( Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; prasme strādāt komandā; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2021.gada 16.jūlijam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-16

Mūsu partneri