Valmieras Ziņas

Aizvadītajā nedēļas nogalē Valmieras novadā ugunsdzēsēji glābēji devušies uz četriem izsaukumiem

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 2. decembra plkst. 6.30 līdz 5. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 12 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl pieci bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 16.28 VUGD saņēma izsaukumu uz Miera ielu Alūksnē, kur deg vienstāva dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāva dzīvojamā ēka 35m2 platībā, no ēkas pirmā stāva nāk liesmas. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējies viens cilvēks, vēl viens  tika izglābts, bet ugunsgrēkā cieta un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.  Notikuma vietā strādāja seši Alūksnes daļas  ugunsdzēsēji glābēji. Plkst. 19.35 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Piektdien plkst. 17.59 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Vidrižu pagastu, kur dega vienstāvu pirts griestu pārsegums 2m2 platībā. Plkst. 19.32 ugunsgrēks tika likvidēts.

Sestdien pusdienlaikā tika saņemts izsaukums uz Valmieras novada Kauguru pagastu, kur atklātā teritorijā dega gulta 2m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Sestdien tika saņemts izsaukums arī uz G.Apiņa ielu Valmierā, kur sabiedriskās ēkas pagrabstāvā dega vieglā automašīna 0,5m2 platībā.

Sestdien plkst. 20.42 VUGD saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Dikļu pagastu, kur vienstāva dzīvojamā mājā dega bēniņu pārsegums un starpsiena 6m2 platībā. Plkst. 23.22 ugunsgrēks tika likvidēts.

Sestdien tika saņemts izsaukums arī uz Valmieras novada Skaņkalnes pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,5m2 platībā.

Katru gadu ugunsdzēsēji glābēji dzēš vairāk nekā 500 ugunsgrēkus, kuros netīrītu skursteņu dēļ deg sodrēji dūmvados. Nereti karstums un dzirksteles no dūmvada iekļūst jumta konstrukcijās, izraisot plašu un postošu ugunsgrēku. VUGD atgādina: ievērojiet piesardzību, izmantojot apkures ierīces un iekārtas, kā arī iztīriet sodrējus no skursteņiem!

Latvijā kopumā aizvadītajās diennaktīs tika saņemti 109 izsaukumi – 38 uz ugunsgrēku dzēšanu, 44 uz glābšanas darbiem, bet 27 izsaukumi bija maldinājumi.

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri