Valmieras Ziņas

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsējiem glābējiem Vidzemē astoņi izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 15.oktobra plkst. 6.30 līdz 16.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 14.03 tika saņemts izsaukums uz Rīgas ielu Limbažos, kur dega vieglā automašīna 1m2 platībā. Plkst. 14.52 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 14.08 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Jaungulbenes pagastu, kur dega vienstāva koka neapdzīvota ēka 60m2 platībā. Plkst. 17.57 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 18.41 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Amatas novada Drabešu pagastu, kur dega vienstāva koka darbnīca 150m2 platībā. Plkst. 20.39 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šonakt plkst. 00.12 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Varakļānu novada Murmastienes pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamā māja 60m2 platībā. Plkst. 4.41 ugunsgrēks tika likvidēts.

Nevienā no ēkām, kur aizvadītajā diennaktī bija nepieciešama ugunsdzēsēju glābēju palīdzība, dūmu detektors nebija uzstādīts.

Aizvadītajā diennaktī VUGD palīdzība bija nepieciešama arī Pārgaujas novada Straupes pagastā, kur ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu pēc ceļu satiksmes negadījuma.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 39 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet četri izsaukumi bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri